Komentari 14

Zverev izbacio Alcaraza! Prvi izborio polufinale i pobrinuo se za nevjerojatan podatak

5

Njemački tenisač Alexander Zverev plasirao se u polufinale Roland Garrosa nakon što je u četvrtfinalu nakon tri sata i 20 minuta pobijedio Španjolca Carlosa Alcaraza sa 6-4, 6-4, 4-6, 7-6 (7).

Kralj ide u polufinale, a Novak kući! Nadal izbacio Đokovića nakon četiri sata epskog meča
Dodig i Krajicek u polufinalu Roland Garrosa nekon neviđene drame! Spasili čak pet meč lopti
Novi klasik na Roland Garrosu: Gdje gledati Nadala i Đokovića

Treći nositelj je odlično krenuo dobivši prva dva seta (6-4, 6-4). Sjajni mladi španjolski tenisač je uzvratio u trećem setu, također sa 6-4, a u četvrtom setu oba su tenisača držala svoj servis do rezultata 4-4. Zverev je tada načinio break za 5-4, ali se 19-godišnji Alcaraz vratio izjednačivši na 5-5.

French Open

Set je potom otišao u trinaestu igru. Zverev je poveo 2-0, no Alcaraz je stigao do prednostim, kod 6-5 imao i set-loptu uz servis, no Zverez se izvukao, a potom dobio "tie break" s 9-7.

Zverev je tako ponovio prošlogodišnji rezultat kada je također stigao do polufinala. Lani ga je zaustavio Grk Stefanos Tsitsipas. Ovoga puta igrat će protiv pobjednika susreta između Novaka Đokovića i Rafaela Nadala. I, vjerovali ili ne, ovo mu je prva Top 10 pobjeda na Grand Slamu! Dosad je izgubio svih 11 mečeva.