Hebeš di download,nek povečaju hebeni upload,a ne ova sramota od 512 kb/s.
Ti
Timor
26.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Sto se tice telekomunimacije opcenito u "banani" smo kao i citava drzava...sramotno je to sto placamo jedan od naj skupljih interneta u europi a istovremeno ima
mo jedan od naj losijih....a da ne otvaramo temu o radnicima u telekomunikacijskim mrezama i njihovoj ljubaznosti
Prikaži još ↓
matej018
26.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
To sam negdje čitao da "provideri" interneta, nemaju razloga da ne ubrzaju internet. Mogli bi povećati sve tri različite brzine, ali ne žele.
dr
drunkyduck
26.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
nisu nase brzine male nego imamo lopove od servisa.............
pR
pRoTech
26.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
to sve zbog tulavog HAKOMA, pa t com bi mogo sagradit novu strukturu ali naravno nemoze jer bi i drugi morali isto, jer bi tcom onda ima prednost, a i da naprav
e morali bi iznajmiljivati a to im se nebi isplatilo
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
26.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Tu se ne moramo mjeriti sa Europom,ali po trošarinama na gorivo se moramo,jel tako Liniću,reci nešto !
ex
exynos
26.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Blaženi B.net, 16 Mb/s :)) Jedini problem što je dostupan samo u par većih gradova...
Cp
CptNemo
29.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
19.85/1.35 Mbps..Sa najnovijim Cisco-vim modemom koji jedini drži tu brzinu bez problema. Oni stari Alcateli ( ciglice bež/bijele boje) ne valjaju k-cu. Tražite
zamjenu i preporodit ćete se.
Prikaži još ↓
Hećim
28.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Nismo brzi, al' zato to kompenziramo strpljenjem....
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .