Obavijesti

News

Komentari 0

Mjanmar: Vojska zapucala na mirne prosvjednike na ulicama

Mjanmar: Vojska zapucala na mirne prosvjednike na ulicama
2

Mjanmarski policajci i vojnici zapucali su na mirne prosvjednike u sjevernom gradu Mandalaju, objavili su u ponedjeljak mjesni mediji.

Portal Frontier Myanmar citirao je novinara koji je rekao da su i nasumično pucali na obiteljske kuće.

Novinar je kazao da je nekoliko ljudi privedeno.

Protest against the military coup, in Yangon

Fotografije objavljene na društvenim medijima pokazuju da ima ozlijeđenih, navodno gumenim mecima.

Na ulicama Mjanmara je kaos: Vojska i oklopna borbena vozila raspoređuju se po gradovima
Na ulicama Mjanmara je  kaos:  Vojska i  oklopna borbena vozila raspoređuju se po gradovima

Nije poznato jesu li pripadnici snaga sigurnosti koristili i prave metke i ima li mrtvih.

Video snimke objavljene na Twitteru prikazuju policajce kako marširaju ulicama s palicama. 

Prosvjednici u Mjanmaru deset dana traže povratak civilne vlade pod Aung San Suu Kyi i njezino puštanje na slobodu, nakon što je vojska izvela državni udar i smjestila je u pritvor.

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+

Sve što je bitno, na dohvat ruke
Skini aplikaciju za najbolje iskustvo portala. Čitaj, komentiraj i budi uvijek u toku s najnovijim vijestima.
Komentari 0
ŠOK SNIMKA Prepriječio put ZET-ovom autobusu, napao je vozača pa završio na podu!
NEVJEROJATNO

ŠOK SNIMKA Prepriječio put ZET-ovom autobusu, napao je vozača pa završio na podu!

Policija nam je potvrdila kako ima informacija o nesreći, a nakon kojeg je došlo do sukoba kojeg istražuju...
Preminuo mladić (15) koji je kod Metkovića pao s romobila...
UŽAS NA CESTI

Preminuo mladić (15) koji je kod Metkovića pao s romobila...

Doktori iz Sveučilišne kliničke bolnice u Mostaru borili su se za njegov život, ali nisu ga uspjeli spasiti....
Gradonačelnik sam sebi dao gradsku nagradu za najljepšu okućnicu! 'Svi se mogu prijaviti'
NI MED CVETJEM NI PRAVICE

Gradonačelnik sam sebi dao gradsku nagradu za najljepšu okućnicu! 'Svi se mogu prijaviti'

Gradonačelnik je bez komentara. Navodno uopće nije želio nagradu, već sugrađanima samo pokazati kako je njegov vrt lijep. Karmela Vukov-Colić kaže da je sve bilo anonimno