Tri milijarde € za autoceste !!!!!! Linicu ajde boga ti raspisi natjecaj za SABOR i VLADU da se prodaju za jednu kunu, mozda vas kupi Gucic ili Kutle da vas ra
zjebu za par mjeseci da vas vise ne gledamo kako serete . bas bi bilo lijepovasgledati u redu za obavezno javljanje u Zvonimirovoj na burzi!!!!!!!!!!!!!
Prikaži još ↓
su
sjaj u tami
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
...jako lijepo...voziti ćemo se tuđim cestama u svojoj zemlji...ako je još naša...mislim da je ipak..njihova.....jer...mi šutimo a oni rasprodaju...još malo pa
ćemo piti francusku vodu ili disati američki zrak.....strava......
Prikaži još ↓
vox populi
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Biće barem po nećemu zapamćeni u povijesti,po totalnom uništenju Hrvatske države.
žj
život je lijep
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
-digli ste pdv,naplatili dio poreznog duga,uveli fiskalizaciju pa više love ide u proračun,nitko ne krade,uveli legalizaciju-i tu je kapnulo,uveli i energetski
certifikat-i tu bu kapnulo-KAK NEMREMO NAPRIJED
Prikaži još ↓
le
leoirex
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Vidljivo je koliko ova Vlada misli o budućim generacijama. Uzeti će novac, potrošiti ga za sebe i svoje potrebe, narod neće dobiti ništa, kao i obično, a 50 god
ina će netko izvlačiti veliki novac za naplatu cestarine. Još jedanput će se ova vlast pokazati kao nenarodna.
Prikaži još ↓
zagrebčanka
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Tko vam je dao mandat za rasprodaju? Ljudi dragi, treba nam se hitno izdogađati "Egipat"!
r2
ropee 23
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Kako god , znam da su tri milijarde € velik novac , no što će nam to donijeti dugoročno ? Ništa :((( Autoceste su jedan od svakodnevnih izvora čiste love , a p
ametnim vodstvom , smanjile bi se cijene korištenja autocesta , samim time bi se povećao promet i povećao dnevni priliv novca . Čisto sumnjam da bi sa koncesijskim novcem ( tih 3 milijarde € ) platili kredite kojima su ceste gradili , nego bi popunili rupe da mogu živjet ko lordovi do kraja mandata , a poslije ko nas j....
Prikaži još ↓
žj
život je lijep
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
A ništa o- Energetski certifikat koji od 1. srpnja moraju imati sve nekretnine, pa i ruševne potleušice koje se prodaju, a veće su od 50 metara četvornih, izazv
ao je posljednja dva dana dosta glavobolje Agencije za posredovanje u prometu nekretnina po slovu zakona od ponedjeljka više ne smiju ni oglašavati nekretnine koje nemaju energetski certifikat, a kazne građanima za prodaju objekta za koji nemaju potreban dokument penju se čak do 10.000 kuna
Prikaži još ↓
u1
user_172522
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Plan 21 je napokon oživio,...sve rasprodati,...
wi
wisefool
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovakvu politiku može voditi i retardiran čovjek. Udaranje poreza i nameta građanima i rasprodaja njihove imovine
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .