Obavijesti

News

Komentari 0

FOTO/VIDEO Izlila se nafta u kanal na ulazu u Lonjsko polje: ’Lako bi moglo završiti i u polju’

FOTO/VIDEO Izlila se nafta u kanal na ulazu u Lonjsko polje: ’Lako bi moglo završiti i u polju’
1

U utorak je na terenu bila ekipa iz Hrvatskih voda i rendžeri, ali nije se pojavio gradonačelnik Popovače

Na samom ulazu u park prirode Lonjsko polje u ponedjeljak poslijepodne pukla je cijev naftovoda i izlila se u kanal Obžev, javlja čitatelj 24sata, a potvrdila je i sisačko-moslavačka policija. U utorak je na terenu bila ekipa iz Hrvatskih voda i rendžeri, ali nije se pojavio gradonačelnik Popovače.

U Stružecu puknuo naftovod, izlila se mješavina nafte i vode
U Stružecu puknuo naftovod, izlila se mješavina nafte i vode

POGLEDAJTE VIDEO:

Pokretanje videa...

Nedaleko Popovače u kanal je izlivena nafta 00:52

- Da se sada naglo digne razina vode, ovo sve ide u Lonjsko polje i Lonju, tvrdi naš čitatelj.

Vatrogasci iz mjesta Stružec spriječili su veću katastrofu tako što su postavili dvije brane. Mrlje se vide na velikom području, a sanacija štete je u tijeku.

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+

Sve što je bitno, na dohvat ruke
Skini aplikaciju za najbolje iskustvo portala. Čitaj, komentiraj i budi uvijek u toku s najnovijim vijestima.
Komentari 0
STRAVA U SPLITU Muškarcu (34) slomili lubanju, borili su mu se za život. Policija uhitila mladića
Nemile scene na turniru

STRAVA U SPLITU Muškarcu (34) slomili lubanju, borili su mu se za život. Policija uhitila mladića

Odveden je u bolnicu gdje je zadržan zbog težine zadobivenih ozljeda. Jedan mladić (24) je uhićen. U tijeku je kriminalističko istraživanje...
Potres zatresao područje oko Zadra: 'Dva udara za redom'
UZNEMIRILO GRAĐANE

Potres zatresao područje oko Zadra: 'Dva udara za redom'

'Zvuk i malo je treslo', 'Čula se tutnjava', 'Jaka eksplozija', komentiraju građani iz Dalmacije
Bili smo na Ošljaku, najmanjem naseljenom otoku u Hrvatskoj! 'Turisti, ne zamjerite, ali ajte ća'
POBUNA NA OTOKU SREĆE

Bili smo na Ošljaku, najmanjem naseljenom otoku u Hrvatskoj! 'Turisti, ne zamjerite, ali ajte ća'

Ošljak ima 35 stanovnika. Nema dućana ni zahoda. Ljeti svaki dan iz Zadra dolaze stotine turista na izlet. Tad nastaje kaos