Obavijesti

News

Komentari 51

Gorivo je od ponoći opet poskupjelo, evo novih cijena

Gorivo je od ponoći opet poskupjelo, evo novih cijena

Jutros su objavljene i službene nove cijene pa je tako spremnik Eurosupera 95 skuplji za 22 lipe, a spremnik Eurodizela skuplji je za 28 lipa. Poskupio je i autoplin i to za 25 lipa

Od ponoći je opet poskupjelo gorivo, nakon šti su protekla dva tjedna cijene bile u padu. 

Ipak, cijene nisu porasle toliko drastično kako je to bio slučaj u proteklim mjesecima. 

Stiže nam novo poskupljenje: Spremnik dizela najviše raste
Stiže nam  novo poskupljenje: Spremnik dizela najviše raste

Prema jučerašnjim neslužbenim podacima stranice cijenegoriva.info procjena je bila da će spremnik od 50 litara benzina biti skuplji za 11 kuna, a prosječni spremnik dizela za 14 kuna. 

Jutros su objavljene i službene nove cijene pa je tako spremnik Eurosupera 95 skuplji za 22 lipe, a spremnik Eurodizela skuplji je za 28 lipa. Poskupio je i autoplin i to za 25 lipa.

Cijene goriva ponovno idu gore: Evo koliko će koštati od ponoći
Cijene goriva ponovno idu gore: Evo koliko će koštati od ponoći

Detaljnije cijene goriva možete pogledati OVDJE, a gdje točiti jeftinije gorivo OVDJE.

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+

Sve što je bitno, na dohvat ruke
Skini aplikaciju za najbolje iskustvo portala. Čitaj, komentiraj i budi uvijek u toku s najnovijim vijestima.
Komentari 51
ŠOK SNIMKA Prepriječio put ZET-ovom autobusu, napao je vozača pa završio na podu!
NEVJEROJATNO

ŠOK SNIMKA Prepriječio put ZET-ovom autobusu, napao je vozača pa završio na podu!

Policija nam je potvrdila kako ima informacija o nesreći, a nakon kojeg je došlo do sukoba kojeg istražuju...
Preminuo mladić (15) koji je kod Metkovića pao s romobila...
UŽAS NA CESTI

Preminuo mladić (15) koji je kod Metkovića pao s romobila...

Doktori iz Sveučilišne kliničke bolnice u Mostaru borili su se za njegov život, ali nisu ga uspjeli spasiti....
Gradonačelnik sam sebi dao gradsku nagradu za najljepšu okućnicu! 'Svi se mogu prijaviti'
NI MED CVETJEM NI PRAVICE

Gradonačelnik sam sebi dao gradsku nagradu za najljepšu okućnicu! 'Svi se mogu prijaviti'

Gradonačelnik je bez komentara. Navodno uopće nije želio nagradu, već sugrađanima samo pokazati kako je njegov vrt lijep. Karmela Vukov-Colić kaže da je sve bilo anonimno