Obavijesti

News

Komentari 146

OTKRIVAMO Evo koji političari idu na Thompsonov koncert: 'Ovo nije samo pitanje glazbe'

OTKRIVAMO Evo koji političari idu na Thompsonov koncert: 'Ovo nije samo pitanje glazbe'

Među očekivanih pola milijuna ljudi na zagrebačkom hipodromu bit će članova Vlade i saborskih zastupnika

Pripreme i radovi na zagrebačkom Hipodromu u završnoj su fazi uoči megakoncerta Marka Perkovića Thompsona koji će tamo nastupiti 5. srpnja. Među očekivanih pola milijuna ljudi, bit će i poznata lica s političke scene. 

- Na koncert idemo, moja obitelj i ja - potvrdio nam je Ivan Anušić, potpredsjednik Vlade i ministar obrane. Kratko nam je kazao kako je karte kupio kao i svi drugi. 

A njegov šef Andrej Plenković jučer je rekao kako još nije odlučio hoće li na koncert. 

- Još imamo neke razgovore unutar obitelj zbog ranijih obveza - odgovorio je na pitanje novinara hoće li ići na koncert.

Tamo bi trebali biti i ministri Tomo Merdved te Ivan Šipić, pisao je sinoć Jutarnji.

A potvrđeno nam je i da će na Hipodrom i šef Sabora Gordan Jandroković.

Na koncert s djecom sprema se i saborski zastupnik Ante Deur (HDZ), koja su se kaže, pobrinula i nabavila karte kad su puštene u prodaju. 

DOZNAJEMO Zbog rasprodanog Thompsona mijenjaju zakon!
DOZNAJEMO Zbog rasprodanog Thompsona mijenjaju zakon!

- Uvjeren sam da će to biti veličanstven koncert na koji svi domoljubi mogu biti ponosni na sve lijepe pjesme kroz koje nas Marko Perković vodi u svom ranijem glazbenom opusu pa do zadnjih od Oluje i Bleiburga. Ovaj koncert ući će u povijest hrvatskog naroda - kazao je Deur. 

Zanimalo nas je idu li i drugi stranački kolege. 

- U razgovoru unutar kluba vidio sam kako svi komentiraju da idu - rekao je HDZ-ov zastupnik. 

Iako na prvu nije planirao biti 5. srpnja na zagrebačkom Hipodromu, saborski zastupnik Nikola Grmoja (Most) se predomislio. 

VIDEO Gdje su redari? Blokirano pola Zagreba zbog Thompsona, a on se penje na vrh pozornice!
VIDEO Gdje su redari? Blokirano pola Zagreba zbog Thompsona, a on se penje na vrh pozornice!

- Nisam mislio ići na koncert u Zagreb. Planirao sam ovog ljeta ići u Sinj na Thompsona, kod mog prijatelja Mira, za Alku i Oluju i povesti nećake. Ali kad vidim koliko je histerije podignuto oko jednog koncerta Marka Perkovića Thompsona na zagrebačkom Hipodromu, postaje mi jasno da ovo nije samo pitanje glazbe. Zato, idem. Ne da provociram. Nego da budem tamo gdje je i narod. 
Neka koncert prođe u miru. Bez ijednog incidenta, bez mržnje prema bilo kome, bez ijedne ružne riječi. Jer to neki očito priželjkuju - naveo je.

Na zagrebačkom Hipodromu bit će cijela obitelj saborskog zastupnika Josipa Dabre (DP), a Hrvoje Zekanović potvrdio nam je da na mega koncert idu njegova djeca. 

Osvanuo urnebesan oglas za Thompsona: 'Iznajmljujem mjesto u krevetu. Ovo je uvjet'
Osvanuo urnebesan oglas za Thompsona: 'Iznajmljujem mjesto u krevetu. Ovo je uvjet'

- Karte sam kupio online. Planiram ići - poručio je zastupnik Marijan Pavliček (Suverenisti). Za razliku od navedenih na koncertu neće biti zastupnik Dario Hrebak (HSLS). 

- Taj dan sam odsutan s obitelji, ali nisam protivnik Thompsonovog koncerta niti glazbenog izričaja - rekao nam je HSLS-ovac. 

DP-ov Ivan Penava sinoć je u Dnevniku NoveTV također rekao da će ići na koncert.

- Ovo će možda deseti njegov koncert na kojem se nadam biti. Imam u planu, a Bog dragi će reći - rekao je. 

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+

Sve što je bitno, na dohvat ruke
Skini aplikaciju za najbolje iskustvo portala. Čitaj, komentiraj i budi uvijek u toku s najnovijim vijestima.
Komentari 146
Vinko Grgić podnio ostavku! 'Trajno se povlačim iz politike'
GRADONAČELNIK NA DAN

Vinko Grgić podnio ostavku! 'Trajno se povlačim iz politike'

Novogradiški gradonačelnik jučer je preuzeo funkciju
EKSKLUZIVNO Dvojica šefova Olimpijskog odbora primali su Pavlekov crni novac. Evo iznosa
TAJNI DOKUMENTI

EKSKLUZIVNO Dvojica šefova Olimpijskog odbora primali su Pavlekov crni novac. Evo iznosa

Glavni tajnik Hrvatskog olimpijskog odbora Siniša Krajač je prema crnim listama dobio dvostruko više od direktora olimpijskog programa Damira Šegote. Jedan od njih je taj redovni crni prihod zvao "Mehrwertsteuer".
EKSPLOZIJA U PODSUSEDU 'Fast food se razletio po ulici, krov je završio na željezničkoj stanici!'
DVOJE OZLIJEĐENIH U ZAGREBU

EKSPLOZIJA U PODSUSEDU 'Fast food se razletio po ulici, krov je završio na željezničkoj stanici!'

Oni su zaposlenici, rekli su mi da su osjetili miris plina kad su došli, zatim su upalili ventilaciju, a tada se sve razletjelo. Dijelovi kućice su popadali po autima koji su parkirani u blizini - kaže nam čitateljica