Komentari 92

Drhtali u vinogradu: 'Ne kužim kako je Hajduk prvi u HNL-u'

Prvo sam pomislio: 'Pa je li ovo moguće?!' Prošli put su mi se činili puno jači nego sad. Vidi se samo da su fizički puno jači od nas, rekao je strijelac Marko Povrženić

Četvrtoligaš je dobro “stisnuo” vodeću momčad HNL-a i na klupi Hajduka dobrih sat i pol vladala je živa panika. Igrali su zeleno-bijeli toliko dobro da je netko zgodno primijetio: “Pa je li ovo u Mladini igra Celtic?!”.

U 37. minuti Marko Povrženić prekrasnim je volejem šokirao “bile” pogodivši za 1-0.

- Prvo sam pomislio: ‘Pa je li ovo moguće?!’ - rekao je 29-godišnjak iz Prekrižja pokraj Krašića, koji je gol posvetio troipolmjesečnom sinčiću Franu.

Povrženić je za Vinogradar protiv Hajduka igrao i 2004., kad su Splićani također prošli tek nakon produžetaka.

- Tad su mi se činili puno jači nego sad. Ne mogu vjerovati da su prvi u HNL-u. Vidi se samo da su fizički puno jači od nas, mi smo pali, pogotovo u produžecima - rekao je strijelac za momčad iz Mladine.

Hajduk je izjednačio u 64. minuti iz sumnjivog penala, koji je u gol pretvorio Bencun, a u produžecima su pobjedu Splićanima donijeli Kouassi i Kiš.

- Na poluvremenu nam je trener Tudor očitao pravu lekciju, zato smo se u nastavku trgnuli - rekao je Goran Jozinović.