Alo, sudac, ne ide ti sat: Svirao je kraj utakmice u 80. minuti?!

5

Sudac utakmice poljske nogometne lige između Korone i Belchatowa odsvirao je kraj u 80. minuti. Gostujući trener pokušao je izazvati ponavljanje utakmice potjeravši svoje igrače u svlačionicu

Igrala se 80. minuta poljske nogometne lige između Korone i Belchatowa. Sudac je pogledao na sat i hladno odsvirao kraj utakmice na opće čuđenje igrača i trenera. U trenutku prekida domaća Korona vodila je 3-1. Nakon što je gostujući trener Macieg Bartoszek poludio zbog sučevog ranijeg zvižduka, sabrao se i shvatio da bi mogao i izvući nešto iz sučeve pogreške. Pozvao je svoje nogometaše da napuste travnjak u nadi da će utakmica biti ponovljena. No pomoćni suci dojavili su glavnom da mu sat ne ide baš dobro te da je 80. minuta utakmice, a ne 90. Sudac je shvatio pogrešku i vratio se na centar. Vratiti su se morali i gostujući nogometaši koji su bili već na pola puta prema svlačionici, zajedno s trenerom koji se nešto derao s početka tunela koji vodi u svlačionicu. Utakmica je nastavljena i Korona je slavila 3-1.