Komentari 9

Atletico prokockao pobjedu, Celta pokvarila Suarezovu večer

Celta Vigo je uspjela zaustaviti niz od osam uzastopnih pobjeda Atletico Madrida i oteti bod odigravši 2-2 (1-1) gostujući kod vodeće momčadi španjolske La Lige na Wanda Metropolitanu.

Ni srpski golman nije zapaprio Atleticu: Suarezova 'panenka' za nastavak juriša prema tituli

Santi Mina je u 13. minuti postigao vodeći pogodak za Celtu. Luis Suarez je donio preokret za domaću momčad. Prvo je u 45. minuti postigao izjednačujući pogodak, a u 50. minuti je najbolji strijelac lige postigao i svoj 16. ovosezonski pogodak za vodstvo Atletica.

FILE PHOTO: La Liga Santander - Atletico Madrid v Valencia

Sve do 89. minute momčad Diega Simeonea imala je tri boda u rukama, kad je Argentinac Facundo Ferreyra u svom debiju za momčad iz Viga postigao gol za konačnih 2-2, čime je Celta postala tek druga momčad koja je ove sezone odnijela bod s Wande Metropolitano.

La Liga Santander - Atletico Madrid v Celta Vigo

Zanimljivo je da su vratari na ovoj utakmici ostali bez obrana, jer su sva četiri udarca unutar okvira gola završila i u mreži.

Atletico je s 51 bodom u uvjerljivom vodstvu, s osam bodova prednosti pred Barcelonom i Real Madridom koji imaju i jednu utakmicu više. Celta Vigo je sa 26 bodova na desetoj poziciji.

Atletico ne posustaje: Suarez, Felix i Correa srušili Valenciju