Komentari 13

Barca lako sa Seattleom: Messi zabijao, Ibra gledao

6

Europski prvak je pobijedio Seattle Sounderse u prijateljskoj utakmici 4-0, uz dva gola briljantnoga Argentinca. A Šveđanin još uvijek nije spreman

Šaka Zlatana Ibrahimovića još je uvijek u zavoju, prvu utakmicu na američkoj turneji mogao je jedino i isključivo gledati. No zato je Leo Messi spremna. Argentinac se vratio s odmora tjedan dana ranije nego je trebao, jedva čeka novu sezonu. U srijedu je imao nekakav sponzorski posao, radio je nevjerojatne stvari s loptom na neboderu u Seattleu, a dan kasnije je 'riješio' tamošnjeg MLS ligaša. Zabio je dvaput već u prvom poluvremenu, u 20. i 40. minuti, pa prepustio mjesto drugima...
U nastavku je Barcelona zabila još dvaput, strijelaci su bili Jeffren i Pedro. A Zlatan? On bi navodno mogao biti spreman za posljednju utakmicu američke turneje, protiv Chivasa u nedjelju, ali šanse su slabe. Realnije je njegov debi u Barcinom dresu očekivati 23. kolovoza, kada će u španjolskom Superkupu Barcelona igrati protiv Athletic Bilbaoa.