Komentari 31

BBC: Modrić s 37 godina bježi igračima Liverpoola, nemoćni su

Brazilac i Henderson bili su nemoćni protiv Modrića kojem su navijači 'redsa' pljeskali kad je napuštao teren. Liverpoolov vezni red treba se hitno promijeniti, pišu engleski mediji

Mislili su da će njihov vezni red na domaćem terenu pokazati što znači zid, ali na kraju su se 'novi materijali' morali posramiti 37 godina isprobanog 'motora kraljeva' koji je po tko zna koji put samo ubacio u višu brzinu i ostavio protivnike 'u prašini'.  Razmišljali su domaći navijači o uzvratu za poraz u prošlosezonskom finalu Lige prvaka, bili na rubu oduševljenja u 15. minuti, a onda im se sve srušilo.

Od vodstva 2-0 do poraza 5-2. Nogometaši Liverpoola ovako su u teškoj situaciji, a dan kasnije moraju se nositi s komentarima navijača te britanskih novinara nakon poraza od madridskog Reala. Atmosfera u svlačionici očito nije najbolja, a ovo neće pomoći u poboljšanju odnosa.

Legende 'oprale redse': Ovo je kraj jedne ere! Benz i Modrić su digli Courtoisa: Znaju to cijeniti

- Kad su Nunez i Salah doveli Liverpool u vodstvo, sve je izgledalo kako treba. No, u zadnjim minutama poluvremena kad je Real izjednačio, čulo se kako igrači viču jedni na druge dok je Klopp utučeno stajao s rukama u džepovima - piše novinar BBC-a pa nastavlja o golovima:

- Kod prvog je gola Vinicius pokazao individualni talent, a Alisson je pogriješio kod drugog. Real je kontrolirao utakmicu, 'redsi' su popuštali, a Trent je imao tešku utakmicu protiv Viniciusa. Ni ostatak obrane nije dobro reagirao kad je Militao bio sam te zabio glavom nakon slobodnjaka Luke Modrića. Tu je zapravo utakmica bila gotova.

Champions League - Round of 16 First Leg - Liverpool v Real Madrid

Nije mogao da se ne dotakne upravo kapetana hrvatske nogometne reprezentacije koji je u sjeni ostavio mladog Stefana Bajčetića (18) i iskusni dvojac Fabinho (29) - Henderson (32).

- Obrana Liverpoola bila je loša, vezni red nije branio gol kao ni ranije u sezoni. Domaćim je navijačima bilo mučno gledati Modrića koji s 37 godina kod petog gola bježi od Fabinha i rješava se Bajčetića. Brazilac i Henderson bili su nemoćni protiv Modrića kojem su navijači 'redsa' pljeskali kad je napuštao teren. Liverpoolov vezni red treba se hitno promijeniti - zaključio je.

VIDEO Ovo je trenutak u kojem Modrić izlazi iz igre dok Anfield uz pljesak skandira njegovo ime

Teško je očekivati da će Liverpool preokrenuti Real u Madridu, a ni u prvenstvu im ne ide najbolje. Teška je situacija ispred 'redsa', a s druge strane Luka s 'kraljevima' juriša u 'njihovom' natjecanju, dok ih u Primeri čeka 'lov' na Barcelonu...