Komentari 28

Bivši igrač Rijeke šokirao Barcu

U 23. kolu španjolskog prvenstva momčad Cadiza uzela je Barceloni važne bodove u borbi za naslov prvaka odigravši 1-1. Katalonci su dominirali cijeli susret, ali je u 89. minuti zabio Fernandez

Nogometaši Cadiza priredili su iznenađenje odigravši 1-1 na Camp Nou protiv Barcelone u susretu 23. kola španjolskog prvenstva.

POGLEDAJTE VIDEO: Rakitićev oproštaj od Barcelone

Rakitićev oproštaj od Barcelone 00:53

Barcelona je dvoboj protiv Cadiza dočekala sa sedam uzastopnih ligaških pobjeda i očekivao se novi trijumf Katalonaca koji su imali priliku iskoristiti kiks vodećeg Atletico Madrida nakon što je momčad Diega Simeonea u subotu kod kuće izgubila od Levantea (0-2).

Barca je dominirala cijeli susret, ali nije uspjela prelomiti utakmicu, a kazna je stigla u 89. minuti kada su gosti izjednačili "ukravši" Kataloncima važne bodove u borbi za naslov prvaka. Gol je zabio Alex Fernandez iz penala. On je 2015. godine odigrao devet utakmica i zabio dva gola za Rijeku gdje je došao na posudbu iz Espanyola.

Mbappe poludio na Albu: Ubit ću te kad te sretnem na ulici!

Domaćin je stigao do vodstva u 32. minuti golom Lionela Messija iz kaznenog udarca. U prvih 45 minuta Messi i društvo zabili su još dva gola, no oba su poništena zbog zaleđa. U nastavku susreta Barca je držala loptu u svojim nogama, ali nije uspjela probiti gostujuću obranu.

Kada se već činilo kako će Barcelona upisati i osmu uzastopnu ligašku pobjedu, Clement Lenglet je neopreznim startom oborio Sobrina, a sudac Juan Martinez pokazao na bijelu točku. Siguran je bio Alex Fernandez, a zanimljivo bio je to jedini gostujući udarac u okvir gola tijekom utakmice.

Internet 'ubija' Messija, Piquea i društvo nakon velikog debakla

Cadiz je u prvom susretu ove sezone porazio Barcu sa 2-1, a dodajmo i kako je na gostovanju pobijedio Real Madrid sa 1-0.

Na vrhu ljestvice nalazi se Atletico Madrid sa 55 bodova, Real Madrid na drugoj poziciji ima 52 boda, a Barcelona je treća sa 47 bodova. Cadiz drži 14. poziciju sa 25 bodova, četiri više od zone ispadanja.