Komentari 3

Šipić se zagrijao za polufinale, Broz je otkriće, diže se Mamić

1

Hrvatska i Španjolska odigrale su bez pobjednika 22-22, ali u polufinale kao prva ide Španjolska. Igor Karačić bio je naš najbolji igrač s čak 10 golova, ali na kraju se ozlijedio u sudaru s Dušebajevim

Prvi put u sedmoj utakmici na Euru Hrvatska nije pobijedila, ali nije ni izgubila. Ipak, s remijem sa Španjolcima 22-22 završili smo drugi u skupini i sada putujemo prema Stockholmu na polufinale. Evo kako su igrali naši.

POGLEDAJTE VIDEO:

05:02

Marino Marić 2 (0/1) - kada je malo lopti na crtu, svaka se mora zabiti. I biti spreman uhvatiti svaku.

POGLEDAJTE VIDEO I SAZNAJTE S KIM JE OD RUKOMETAŠA LINO ČERVAR IMAO NAJVIŠE RAZMIRICA:

Domagoj Duvnjak 3 (2/4) - štedio se u obrani jer smo bili uglavnom u 6-0, malo više koristio ruke od nogu. U napadu ga nije išlo dok nije zatrebalo zabiti za vodstvo u 59. Šteta da nije za pobjedu.

Matej Hrstić 2,5 - korektno u obrani, u napadu se opustiti, vrijeme je.

Luka Stepančić 3 (2/6) - malo manje ulijevo po mogućnosti, a malo više šuteva jer on je jedini koji to može.

Zlatko Horvat 3 (2/3) - do krila tradicionalno lopta nije došla. Sa sedam metara opet promašaj, kratko bio i na desnom vanjskom.

Josip Šarac - bilo je definitivno i mjesta i razloga da zaigra.

Igor Karačić 5 (10/12) - glavom kroz zid, drugačije ne zna. Četiri gola u 10 minuta,  na kraju. Opet naš najbolji, samo da ne pregori. Ozlijedio se na kraju, ali jak je on. Nadamo se da će biti spreman za Stockholm!

Željko Musa 2 - zašto tako milo prema Entrerriosu? Kad je pokazao oštrinu na Maquedi, dobio 2 minute. Kasnije našao sredinu, ali je opet to skromnije od onoga što može.

Marko Mamić 3 (2/4) - onaj gol na početku znak je da može kad je skok na vrijeme. Čekamo da napad bude kao i obrana.

Luka Cindrić - čuvali smo ga za polufinale.

Ilija Brozović 4 (1/1) - svaki put kada uđe, ponese nas. Ne možemo tražiti više. Bravo, Broz.

Vlado Matanović - nije mu stigla lopta na krilo.

David Mandić 3 (0/1) - Maqueda je bježao od njega, Dujšebaev ga odmah upoznao sa svojom brzinom. Bez gola.

Marin Šipić 4 (3/3) - tri lopte, tri gola. Ziceri su valjda prošlost.

Marin Šego 3 (9 obrana) - al' ih je nanizao u nekoliko minuta; Gomez, Canellas, Maqueda, Dujšebaev, pa se i Sole prestrašio kod sedmerca. Kasnije su ga prigušili.

Matej Ašanin - "ukrali" mu obranu sedmerca. Sljedeća dva koja su se brojala nije uspio obraniti.