Komentari 36

Bullsi pobijedili Cleveland, koji je predstavio novog trenera!

5

Predvođeni Pauom Gasolom, Chicago Bullsi su pobijedili Cleveland Cavalierse 96-83. LeBron je zabio 26 poena, a Cavse je vodio novi trener Tyronn Lue

U dvoboju vodećih momčadi Centralne divizije Chicago Bullsi su bili bolji sa 96-83 od Cleveland Cavaliersa .

Cleveland je u utakmicu ušao s novim trenerom Tyronnom Lueom , nakon što je David Blatt dobio otkaz, ali to mu nije pomoglo. Pau Gasol je zabio 25 koševa za pobjedu Chicago Bullsa. Jimmy Butler je ubacio 20 koševa, Nikola Mirotić 17, a Taj Gibson 15 za Chicago koji je stvorio prednost od 17 koševa na početku treće četvrtine i nakon toga nije dopustio Cavsima da mu se približi na više od osam koševa u zadnjoj četvrtini. Kod Clevelanda je najučinkovitiji bio LeBron James koji je zabio 26 koševa uz 13 skokova i devet asistencija. J.R. Smith je dodao 18 koševa za Cavse koji su imali šut od 37 posto iz igre.

Archie Goodwin je pogodio tricu 0.1 sekundi prije kraja utakmice i Phoenix Sunsi su pobijedili Atlanta Hawkse s 98-95, prekinuvši tako niz od šest poraza . Goodwin je ujedno bio i najbolji strijelac Sunsa s 24 postignuta poena. Tyson Chandler je izjednačio rekord Sunsa u skokovima na jednoj utakmici Sunsa sa 27 skokova, od čega je 17 bilo u prvom poluvremenu, a uz to je upisao 13 koševa i pet asistencija. Kod Hawksa najbolji je bio Kent Bazemore koji je postigao 21 pogodak, a Al Horford je dodao devet koševa uz 16 skokova. Bazemore je pogodio izjednačujuću tricu 47.4 sekundi do kraja, ali je Chandlerov koš 24.6 sekunde do kraja doveo Sunse u vodstvo od 95-93. Bazemore je izjednačio još jednom, 3 sekunde kasnije i na njemu je napravljen prekršaj , ali je promašio slobodno bacanje.

Denver Nuggetsi su sinoć slavili protiv Detroit Pistonsa sa 104-101, a Danilo Gallianari , koji je zabio 30 koševa na utakmici, pogodio je koš za pobjedu 23.8 sekunde prije kraja. Emmanuel Mudiay je zabio 18 koševa, uključujući i dva slobodna bacanja u zadnjoj sekundi, a Nikola Jokić 17 za Nuggetse kojima je ovo šesta uzastopna pobjeda protiv Pistonsa u Denveru. Marcus Morris je predvodio Pistonse s 20 postignutih koševa, Kentavious Caldwell-Pope je dodao 16, a Aron Baynes 13 i 10 skokova.