Komentari 4

City uvalio petardu Burnleyju

Ovom pobjedom City je stigao na osmo mjesto sa 15 bodova, koliko ima i sedma Aston Villa, dok mu vodeći Liverpool, koji je ranije u subotu odigrao 1-1, bježi šest bodova

Nogometaši Machester Cityja u susretu su 10. kola engleskog prvenstva na svom stadionu deklasirali Burnley sa 5-0 (3-0).

POGLEDAJTE VIDEO: Cristiano Ronaldo u Splitu

Ronaldo 02:22

Trostruki strijelac za City bio je Mahrez (6, 22, 69), a po jedan gol dodali su Mendy (41) i Ferran Torres (66).

Manchester City v Burnley - Premier League - Etihad Stadium

Ovom pobjedom City je stigao na osmo mjesto sa 15 bodova, koliko ima i sedma Aston Villa, dok mu vodeći Liverpool, koji je ranije u subotu odigrao 1-1 na gostovanju kod Brighton and Hove Albiona, bježi šest bodova.

Burnley je ostao 17. s pet bodova, jednim više od 18. Fulhama koji se nalazi u zoni ispadanja.

U prvoj utakmici dana prvak Liverpool ispustio je pobjedu u Brightonu u sudačkoj nadoknadi. Liverpool je poveo u 60. minuti pogotkom Dioga Jote, a u trećoj minuti sučevog dodatka izjednačio je Pascal Gross iz kaznenog udarca dosuđenog na intervenciju VAR-a, koji je Liverpoolu poništio i dva pogotka zbog zaleđa. Domaća momčad je imala prve velike prilike na utakmici, a najveću je u 20. minuti propustio Maupay koji je promašio kazneni udarac, dosuđen zbog prekršaja Williamsa na Connollyju, poslavši loptu pokraj vratnice.

VAR uništio Liverpool: Brighton penalom u 93. minuti uzeo bod

Liverpool je privremeno zasjeo na vrh ljestvice sa 21 bodom, jednim više uz utakmicu više od drugog Tottenham Hotpsura. Brighton je sa 10 bodova ostao na 16. poziciji.