Komentari 22

Čudesna večer NBA lige: Mirza zabio 34, Anthony čak 62 koša!

3

Carmelo Anthony vodio je Knickse do pobjede protiv Charlottea s čak 62 koša! Čudesan je bio i Mirza Teletović koji je zabio 34 koša u pobjedi Brooklyn Netsa...

U noći s petka na subotu odigrano je 13 utakmica u NBA ligi. Svjetla reflektora bila su uperena u Madison Square Garden. Tamo je Carmelo Anthony bio gazda.

U pobjedi New York Knicksa protiv Charlottea Anthony je zabio 62 koša!

New York je slavio 125-96, a Carmelo Anthony pogodio je 23 od 35 lopti, imao je i 13 skokova. Oborio je tri rekorda, vlastiti rekord po broju koševa na jednoj utakmici, klupski rekord koji je držao Bernard King (60) i najviše koševa u Madison Square Gardenu (Kobe Bryant - 61).

Mirza Teletović nosio Brooklyn Netse

Mislili ste da je Carmelo Anthony radio čuda? A što je tek radio Mirza Teletović protiv Dallasa... Kapetan Bosne i Hercegovine odigrao je najbolju utakmicu karijere i zabio je 34 koša za manje od 27 minuta!

Njegovi Brooklyn Netsi slavili su 107-106 protiv Dallasa, a Teletović je prvu četvrtinu bio na klupi. Onda ga je podigao Jason Kidd i dao mu šansu.

U drugoj četvrtini Teletović je "eksplodirao" i zabio čak 24 koša. Brooklyn je tu dionicu igre dobio 39-25. Teletović je utakmicu završio s rekordom karijere od 34 koša. Trice je šutirao 7-10, a iz igre je imao fantastičnih 12-17.