Da je Bjelica ostao u Dinamu, u ovom trenutku naslov prvaka vjerojatno ne bi bio tema, jer bi Dinamo konkurenciji odmakao toliko da ga mogu stići samo teoretski, ili ni teoretski
Sport
Komentari 6
Da je Bjelica ostao u Dinamu, u ovom trenutku naslov prvaka vjerojatno ne bi bio tema, jer bi Dinamo konkurenciji odmakao toliko da ga mogu stići samo teoretski, ili ni teoretski
Nenad Bjelica je u Osijeku na pragu obrata kakav hrvatski nogomet nije vidio, da se iz Dinama ide u Osijek, pa u Europu, ili gdje te već kupe. Ili reprezentaciju
Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+