Komentari 6

Dinamov 'krvnik' otkrio: Ma htio sam se upucati od muke!

1

Između mene i Aguera vlada prijateljsko nadmetanje. Moram učiti od njega jer je tijekom karijere postigao puno za klub, rekao je Gabriel Jesus koji je protiv Dinama stigao do brojke od 101 gola u karijeri..

Nakon što je više od 700 minuta bio bez postignutog gola, napadač Manchester Cityja Gabriel Jesus (22) izgubljenu formu je pronašao u najgorem mogućem trenutku za zagrebački Dinamo. Mladi brazilski napadač je s tri gola bio najbolji igrač "Građana" u pobjedi 4-1 protiv Dinama. Jesus je tijekom listopada i studenog sakupio 10 nastupa u nizu bez postignutog gola, a post je trajao više od 700 minuta.

05:24

Crnu seriju je prekinuo nakon što je zabio dva gola u gostujućoj pobjedi protiv Burnleyja (4-1), a potom je na idućem gostovanju u Zagrebu postigao još tri gola.

- Želio sam se upucati od muke. Iskreno, posljednjih mjesec dana nisam bio dobar i nisam bio zadovoljan - kazao je Jesus za britanske medije.

Nosi ime i broj zbog Isusa, on i Neymar napravili istu tetovažu

- Igrao sam devet ili 10 utakmica, međutim nisam postigao gol, a propustio sam šanse, tako da nisam bio zadovoljan. Ne mogu razgovarati o drugim igračima, ali kad ja nisam zadovoljan sobom, želim se upucati u glavu jer mi je teško - kazao je.

Dinamo u 6. kolu Lige prvaka ugostio Manchester City

Mladi Brazilac je ove sezone drugi napadač Cityja iza Sergia Aguera. Međutim, posljednjih tjedana igra redovito i sjajno je iskoristio izostanak Sergia Aguera.

- Između mene i Aguera vlada prijateljsko nadmetanje. Moram učiti od njega jer je tijekom karijere postigao puno za klub - dodao je Jesus koji je stigao do brojke od 101 pogotka u karijeri.

Champions League - Group C - GNK Dinamo Zagreb v Manchester City
Jesus se ispričao Dinamu: Žao mi je, nisam vidio da dečki leže

On je u City stigao 2017. godine iz Palmeirasa za 32 milijuna eura. Za Engleze je odigrao 121 utakmicu i zabio 55 golova uz 20 asistencija. Za reprezentaciju Brazila debitirao je 2016. godine te je loptu u mrežu poslao 18 puta, a slast asistencije je osjetio pet puta.