Komentari 4

Donirao majci jetru pa se vratio na teren: Perić-Komšić zabio gol

Nisam ja nikakav heroj jer ono što sam učinio za svoju majku učinio bi svatko tko odrasta u normalnoj obitelji, rekao nam je svojevremeno napadač Cibalije

Napadač Cibalije Robert Perić-Komšić (23) prije nekoliko mjeseci donirao je majci Ljiljani dio jetre i tako joj spasio život, a nakon teške operacije vratio se na teren te je ove sezone skupio šest nastupa.

'Dao sam mami jetru i spasio joj život. Jer svaki put kad sam je vidio, bojao sam se da je zadnji'

A sad je stigao i povratnički gol u službenoj utakmici za vinkovačku momčad. U sklopu 10. kola Prve NL Cibalia je remizirala s Dugopoljem 1-1. Perić-Komšić ušao je u 80. i nekoliko sekundi kasnije postavio konačan rezultat. U kolovozu se četiri mjeseca nakon komplicirane operacije i presađivanja čak 70 posto jetre vratio se u gotovo normalni trenažni proces. A ne tako davno nisu mu mogli garantirati da će se vratiti profesionalnom nogometu.

POGLEDAJTE VIDEO Heroj Cibalije: 'Dao sam mami jetru i spasio joj život'

SPECKA nogometaš donirao mami jetru 01:50

Podsjetimo, Robertu je odstranjen dio jetre koji je zatim transplantiran njegovoj teško oboljeloj majci Ljiljani u specijaliziranoj klinici u turskom Istanbulu.

- Nisam ja nikakav heroj jer ono što sam učinio za svoju majku učinio bi svatko tko odrasta u normalnoj obitelji - rekao nam je Perić-Komšić te se zahvalio klubu: