OSIJEK - DINAMO 0-2 Unatoč rekonstrukciji gotovo cijele momčadi i naporima sportskog direktora Alena Petrovića, Kohorta i dalje ne vjeruje trenutnoj upravi kluba
Sport
Komentari 0
OSIJEK - DINAMO 0-2 Unatoč rekonstrukciji gotovo cijele momčadi i naporima sportskog direktora Alena Petrovića, Kohorta i dalje ne vjeruje trenutnoj upravi kluba
Spektakl dronova nad osječkom Opus Arenom poslužio je kao prekrasna uvertira u novu sezonu HNL-a i derbi Osijeka i Dinama (0-2), no brzo su isplivali problemi koje najzagriženije osječke navijače muče duže vrijeme.
Unatoč rekonstrukciji gotovo cijele momčadi i naporima sportskog direktora Alena Petrovića, Kohorta i dalje ne vjeruje trenutnoj upravi kluba. Pa je već u prvoj minuti utakmice razvila transparent s natpisom:
- Skinuli ste ograde i štangu u nadi da maknete nas, poslušajte sada naš glas.
Navijači Osijeka prvo su krivo okrenuli gornji dio transparenta pa se ništa nije dalo pročitati. Brzo su shvatili da su zeznuli i transparent okrenuli te čitljivo poslali svoju poruku.
Na tribini gdje je Kohorta smještena uklonjena je 'štanga' koju su koristile vođe navijanja, ali i ograda što je bio povod za ovaj transparent. Ubrzo nakon toga Kohorta je glasno skandirala "uprava, odlazi".
Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+