SATIMA ČEKAJU ZBOG DINAMA
FOTO Pogledajte nevjerojatne scene iz Maksimira: Navijači su bili u redu skoro do Zvonimirove
Dinamo i Chelsea u utorak u 18.45 otvaraju grupnu fazu Lige prvaka, a najuporniji navijači čak su šest sati čekali na vrijedni papirić. Ne sjećamo se kad se red pružao toliko duboko u ulicu Svetice, više od 300 metara
Toplo nedjeljno jutro i europska kulisa za utakmicu protiv Chelseaja izmamilo je stotine ljudi u red za ulaznice u Maksimiru. Bio je dug gotovo 500 metara!
Toplo nedjeljno jutro i europska kulisa za utakmicu protiv Chelseaja izmamilo je stotine ljudi u red za ulaznice u Maksimiru. Bio je dug gotovo 500 metara!
Prvi navijači stigli su već u 5 ujutro kako bi se dokopali vrijednog papirića čija je cijena 150 kuna (sjever), 250 kuna (zapad gore) i 350 kuna (zapad dolje).
Među popularnijim rekvizitima bile su sklopivi stolci i limenke piva. Trebalo je skratiti vrijeme..
Ne možemo se sjetiti da je red za neku utakmicu Dinama bio dug tako duboko u ulici Svetice, praktički do križanja sa Zvonimirovom. Euforija je doista na vrhuncu!
Ulaznica za zapadnu tribinu nestalo je još prije podneva, a i sjever je "otišao" oko 14 sati. Rasprodano!