Komentari 14

Grčki mediji: Veliki PAOK uništio Dinamo! Kao u ludim snovima...

3

PAOK je ispisao povijest na Toumba stadionu. Nije samo nadoknadio dva gola zaostatka, nego je razmontirao Dinamo i prošao u četvrtfinale europskog natjecanja po treći put u svojoj povijesti, pišu grčki mediji

Ovo je jedna od onih noći kada samo želite živjeti. Noć koja će nam zauvijek biti urezana u sjećanjima. Ovo je večer slavlja veličine 'bijelo-crnih', euforično pišu grčki mediji nakon što je PAOK u Solunu nadoknadio dva gola zaostatka i s 5-1 (5-3) pobijedio Dinamo i prošao u četvrtfinale Konferencijske lige.

Grčka momčad pred sobom je imala težak zadatak nakon prve utakmice osmine finala u Zagrebu. Bruno Petković zabio je dva gola, a 'modri' su imali opipljivu prednost uoči uzvrata.

Baturina: Sramotan poraz, opet se dogodila Sparta. Bez riječi...

- Veliki PAOK je prošao nakon što je uništio Dinamo s nerealnim prvim poluvremenom u kojem je zabio tri gola. PAOK je ispisao povijest na Toumba stadionu. Nije samo nadoknadio dva gola zaostatka, nego je razmontirao Dinamo i prošao u četvrtfinale europskog natjecanja po treći put u svojoj povijesti - piše grčka Gazzetta.

PAOK - DINAMO 3:0 Potop Dinama u Ateni u prvom poluvremenu

- Nastavlja se avantura PAOK-a u Konferencijskoj ligi! Dinamo se pokazao presnažnim u Zagrebu, ali su 'crno-bijeli' odigrali nevjerojatno u Solunu i trijumfirali 5-1 - dodaje Fos.

PAOK - Dinamo 5-1: Gotov je europski san 'modrih', Grci su petardom izborili četvrtfinale
PAOK - Dinamo 5-1:  Gotov je europski san 'modrih', Grci su petardom izborili četvrtfinale

I Ieferemida je bila puna hvale za PAOK.

- Ovo je bila igra iz naših najluđih snova! PAOK je deklasirao Dinamo, nadoknadio dva gola zaostatka iz glavnog grada Hrvatske i slavio u sjajnoj atmosferi u Solunu - pišu.

PAOK je žestoko ušao u utakmicu i napadao od samog početka i poveo golom Babe u 26. minuti.

Dinamo je samo dvaput teže stradao u Europi. Pet komada nitko mu nije dao čak 7 godina!

- Domaćin je snažno ušao u utakmicu. Presingom je ugušio Dinamo, a u 26. minuti je promašao mrežu. PAOK je iskoristio momentum i zabio drugi gol u 33. minuti, Koulierakis je pucao, a lopta se od Sučića odbila u mrežu - zaključile su novine Kathimerini.