Komentari 6

Guardiolin 'stroj' ne posustaje: Pali su i Wolvesi kao 21. u nizu

Manchester City sada ima 15 bodova prednosti ispred gradskog rivala Uniteda, ali pobjeda protiv Wolvesa nije bila lagana kako sugerira rezultat

Nogometaši Manchester Cityja pobijedili su u prvom susretu 29. kola engleske lige kod kuće Wolverhampton sa 4-1,, što je njihova 21. pobjeda u nizu u svim natjecanjima i 15. u prvenstvu.

Manchester City sada ima 15 bodova prednosti u odnosu na gradskog rivala Uniteda, ali pobjeda protiv Wolvesa nije bila laka kako sugerira rezultat.

Premier League - Manchester City v Wolverhampton Wanderers

U prvom dijelu Leander Dendoncker je zabio autogol u 15. minuti za vodstvo Cityja, no gosti su izjednačili iz prve prave šanse preko Conora Coadya u 61. minuti.

Ni Ancelotti nema recept: City pobjegao Unitedu na plus 10!

No, Wolverhampton nije izdržao do kraja i primio je tri gola u posljednjih deset minuta. Prvo se za novo vodstvo pobrinuo Gabriel Jesus (80), isti igrač zabio je četvrti gol (90+3), dok je Rijad Mahrez pogodio u 90. minuti.

Guardiola: Osjetim li da netko pomisli da je gotovo, neće igrati