Komentari 103

Hajduk imao dva penala: Je li Juranovićeva lopta izašla u aut?

1

Drama, drama, drama! Kakva utakmica na Poljudu! Inter je imao sve, a onda ostao bez ičega u treptaju oka.

Jradi je prvo pucao prema golu, no Soldo je loptu udario rukom i spriječio da ona uđe u mrežu. Lovrić je tek nakon intervencije VAR sobe išao pogledati snimku i to je trajalo dobrih pet minuta.

Navijanje i bakljada Torcide, utišao ih je Mamutov gol...

Nije bila sporna ruka, već Juranović koji je bio na granici s gol-autom.

Drama na Poljudu! Hajduk do pobjede protiv Intera u 97. minuti, Dimitrov je junak...

Lovrić je na kraju pokazao penal za Hajduk i crveni karton Soldi. No uslijedila je nova drama. Matković je obranio Caktašu, ali suci iz VAR sobe javili su da je prerano izašao prilikom izvođenja penala. Caktaš je dobio popravni iz kojeg je pogodio za 1-1.

Igrač Intera skoro zabio gol s centra, Posavec završio u mreži

Inter je potpuno potonuo nakon gola i nakon što im je isključen Soldo. Ostatak utakmice igrao se na njihovoj polovici, a Hajduk ih je slomio tek u 97. minuti kada je Kristijan Dimitrov pogodio za 2-1.