Komentari 4

Hattrick Bamforda za kraj niza Ville u PL: Stali na četiri pobjede

Aston Villa je izgubila od Leedsa 1-3 i tako po prvi put ove sezone prosula bodove u Premiershipu. Prije ove utakmice imali su četiri pobjede zaredom, uključujući i onu protiv Liverpoola 7-2

Nogometaši Aston Ville izgubili su prve bodove u novoj sezoni engleske Premier lige, nakon što su u petak poraženi na svom stadionu od Leeds Uniteda sa 0-3 (0-0), a sva tri pogotka za goste postigao je Patrick Bamford. Tako je Aston Villa 'stala' nakon četiri vezane ligaške pobjede.

Premier League - Aston Villa v Leeds United

Bamford je prvi pogodak postigao u 55. minuti, kad je odbijenu loptu nakon udarca Barkleyja poslao u nebranjenu mrežu. U 67. minuti je centarfor Leedsa primio loptu na  metara od vrata, namjestio se i pogodio gornji lijevi kut vrata domaće momčadi. Posljednji pogodak u 74. minuti postigao je sjajnim snalaženjem u kaznenom prostoru, pogodivši s desne strane suprotni kut.

Klopp nakon poraza 7-2: Rekli smo da želimo pisati povijest...

Nogometaši Marcela Bielse uputili su čak 27 udaraca prema vratima Aston Ville, od kojih je devet išlo unutar okvira, što zorno pokazuje nadmoć koju su imali u ovom dvoboju.

Leeds je sa 10 bodova iz šest nastupa skočio na treće mjesto, dok je Aston Villa ostala na 12 bodova i s jednim bodom zaostatka za vodećim Evertonom.

'Luđak' zaustavio Guardiolu! Leeds je otkinuo bod Cityju...