Komentari 54

Igrač od jednog eura i 20 centi posramio braniče Real Madrida

1

Cedric Mabwati došao je u Betis iz Numancije za euro i 20 centi. U debiju na startu sezone namjestio je vodeći gol Betisa protiv Reala. Ramos mu nije mogao ništa...

Cedrick Mabwati ima 21 godinu. Kongoanac je oduševio igrajući za Numanciju u drugoj španjolskoj ligi. U ugovoru je imao klauzulu prema kojoj može otići ako za njega klub ponudi euro i 20 centi. Betis je zagrabio u blagajnu i doveo ga u klub.

A omaleni krilni napadač u premijernoj utakmici u Primeri posramio je braniče Reala, posebnice Sergija Ramosa koji ga nije mogao pratiti. Real Madrid je teškom mukom dobio Betis 2-1 na otvaranju nove sezone.

Upravo je Mabwati napravio dar-mar kod vodećeg gola Betisa. Kongoanac je uzeo loptu, protrčao kraj Ramosa koji je izgledao kao da stoji na mjestu te namjestio gol Molini za početni šok na Bernabeuu.

Real se ipak vratio i golovima Karima Benzeme i Isca na kraju slavio. No Mabwati je radio velike probleme dosta tromoj obrani "kraljevskog kluba". A koštao je samo euro i 20 centi

Zanimljivo, taj iznos čak nije ni sjeo na račun Numancije, već Španjolskog nogometnog saveza...