Hvala ti, Los Angeles, na gostoprimstvu. U Los Angeles smo došli s ponosom, natjecali se s čašću i odlazimo s dostojanstvom, napisali su iranski nogometaši
Sport
Komentari 7
Hvala ti, Los Angeles, na gostoprimstvu. U Los Angeles smo došli s ponosom, natjecali se s čašću i odlazimo s dostojanstvom, napisali su iranski nogometaši
Iranski nogometaši ostavili su u nedjelju poruku u svojoj svlačionici na stadionu SoFi, zahvalivši Los Angelesu na gostoprimstvu tijekom Svjetskog prvenstva i poručivši da odlaze s dostojanstvom nakon remija 0:0 s Belgijom koji ih je ostavio u igri za prolazak dalje.
Los Angeles je dosad bio domaćin obiju iranskih utakmica u skupini G, dok se reprezentacija između susreta vraćala u svoju bazu u Meksiku.
Iran provodi prvenstvo smješten u Tijuani, putujući u SAD samo na utakmice zbog ograničenja vezanih uz njihov boravak u zemlji, dok je nekolicini članova stručnog stožera i službenih osoba Irana odbijena viza.
- Od drevne Perzije od prije tisuće godina do civiliziranog Irana danas, duh Irana ostaje živ i nepokolebljiv - stajalo je u rukom pisanoj poruci koju je objavio iranski nogometni savez. Na poruci se nalazi i hastag 168 i Minab, jasna poruka o ubojstvu 168 djece u osnovnoj školi koju je bombardirala Amerika prvi dan rata.
- Hvala ti, Los Angeles, na gostoprimstvu. U Los Angeles smo došli s ponosom, natjecali se s čašću i odlazimo s dostojanstvom - napisali su iranski nogometaši.
U poruci se također zahvaljuje iranskim navijačima koji su dali svoje "srce, glas i dušu" za momčad tijekom dviju utakmica, a završila je pozivom na mir, poštovanje i prijateljstvo među svim narodima.
Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+