Ivanković: Imam 'feeling' kao 2007. uoči utakmice s Ajaxom

Uoči Ludogoreca oko kluba vlada atmosfera kao i uoči Ajaxa 2007. godine. Svi su otpisali "modre", a oni su usred Amsterdama dobili Ajax. I tad je Tanac bio na klupi

Nasmiješen, kao dijete u lunaparku, došao je na stadion Vasil Levski Branko Ivanković.

Ni traga čovjeku koji je u zraku saznao da je avion - pokvaren.

- Nije bilo straha ni panike... Pilot nam je javio da se moramo vratiti u Ljubljanu, nismo točno znali o čemu se radi. Bio je nekakav tehnički kvar, hlađenje desnog krila. I otkrit ću vam: Čak je bila dobra atmosfera, obzirom na probleme s avionima unazad nekoliko dana. Možda će baš to probuditi moje igrače i malo ih trgnuti - rekao je nakon slijetanja Branko Ivanković.

Uoči Ludogoreca oko kluba vlada atmosfera kao i uoči Ajaxa 2007. godine. Svi su otpisali "modre", a oni su usred Amsterdama pobijedili Ajax s Huntelaarom, Suarezom, Emanuelsonom, Stekelenburgom...

Na klupi je bio Branko Ivanković.

- Kako se ne bih sjećao, sjajna utakmica. Znate što? Imam 'feeling' kao uoči te utakmice. Idemo po pobjedu - rekao je Ivanković.

I Dinamov avion se pokvario! Zbog kvara sletjeli u Ljubljanu

Dan prije smrti je plakao, htjeli su da propusti utrku, odbio je...
AYRTON SENNA: 30 GODINA OD SMRTI

Ayrton Senna poginuo je 1. svibnja 1994. u Imoli kad se s 310 km/h zabio u zid. Bio je jedan od najvećih vozača Formule 1 u povijesti, a njegovo rivalstvo s Alainom Prostom bilo je više od sporta

VIDEO Bayern - Real 2-2: Ovaj Real ima sto života! Domaćin dominirao, ali gosti se izvukli
POLUFINALE LIGE PRVAKA

Bayern München i Real Madrid remizirali su u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka (2-2). Za domaćina su zabili Sane i Kane, no gosti su se opet izvukli golovima Viniciusa
VIDEO Modrić je ovim potezom izbacio cijelu obranu Bayerna
MAESTRO NA DJELU

Bayern i Real remizirali su u prvoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka (2-2). Luka Modrić dobio je posljednjih 15-ak minuta i pokazao klasu u nekoliko minuta