Komentari 25

Kaos u 2. HNL: U Sesvetama sudac pobjegao od batina, na koncu najgore prošli redari

5

U prvoj utakmici 20. kola 2. HNL u Sesvetama je istoimeni domaćin remizirao (1-1) sa Cibalijom, no utakmicu nisu obilježili divni golovi i potezi, već nemile scene pretkraj utakmice, piše Sportnews.

Sve je krenulo u drugom poluvremenu, točnije 71. minuti kada sudac Vedran Jelenčić nije dosudio gostima penal pri vodstvu 1-0, a kulminiralo je u 90. kada je Jelenčić, na signal pomoćnika, svirao zaleđe, a Cibalijin igrač je zatresao mrežu.

A onda je krenuo pravi kaos. Cibalijini Ultrasi su htjeli ući u teren što je redarska služba krajnjim naporima spriječila. Nakon posljednjeg sučevog zvižduka, krenuli su prema prostorijama kluba gdje su 'najdeblji' kraj izvukli redari Sesveta, mahom lokalni simpatizeri kluba.

Inače, goste je u vodstvo doveo Miljanić (52'), dok je konačan rezultat postavio Muić (85').

Delegat: Sucu su u Zmijavcima prijetili i pljunuli ga. Klub: On nas je oštetio već nekoliko puta

Pravdu su na stadionu Sv. Josip Radnik dijelili Jelenčić (Kastav) i pomoćnici Kamenarić (Sv. Ivan Zelina) i Mužar (Velika Gorica), dok je u ulozi četvrtog suca bio Cindrić (Nova Kapela).

Sporni detalji dogodili su se u 71. i 90. minuti utakmice:

Ultrasi Cibalije uz svoju legendu Bartolovića: 'Samo ozdravi nam ti, pobjeđivao si i veće frajere'