Kontroverzni golman Argentine kupio psa od 22.000 eura da čuva medalju svjetskog prvaka

4

Prije 15-ak dana obranio je zicer u 123. minuti, nakon toga i dva jedanaesterca te osigurao Argentini naslov svjetskog prvaka, sebi zlatnu medalju i trofej za najboljeg golmana turnira, a sad se želi pobrinuti da mu sad to sve ne nestane budući da su posljednjih godina nogometaši na meti pljačkaša u Engleskoj.

Emiliano Martinez, golman "gaučosa' i Aston Ville kupio je belgijskog ovčara, psa kojeg britanski i američki specijalci koriste u borbenim zonama kako bi čuvao njegov dom u Birminghamu. Koristi ga, između ostalih, i hrvatska policija.

Ovom je obranom u 123. minuti spriječio naslov Francuza pa na to mjesto tetovirao pehar SP-a

Platio ga je 22.000 eura tvrtki "Elite Protection Dogs" (hrv. elitni psi za zaštitu), a od iste su organizacije svoje pse čuvare nabavili su trener Arsenala Mikel Arteta i golman Tottenhama Hugo Lloris, kao i bivše engleske zvijezde Ashley Cole i Jack Wilshere te boksački prvak Tyson Fury.

FIFA World Cup Qatar 2022 - Final - Argentina v France

Nakon nezapamćene proslave s ostatkom reprezentacije na ulicama Buenos Airesa, a i one prilikom dodjele nagrade za najboljeg golmana Svjetskog prvenstva, Martinez se prošlog tjedna vratio klupskim treninzima.

Argentinski golman ponižavao Mbappea, a on mu pokazao kako se ponašaju veliki igrači
Kontroverzni golman Argentine prati Hajduk. Ima dobar razlog

Pobjedu protiv Tottenhama odgledao je s klupe, a utakmica s Wolvesima pokazat će je li mu onakvu kontroverznu proslavu zamjerio Unai Emery, koji je kazao da njegov igrač mora kontrolirati emocije...