Komentari 19

Kovač u krizi: Ni s igračem više nije mogao izvući remi s Lensom

Lens je pobijedio Monaco u gostima 2-0 i tako nanio treći uzastopni poraz momčadi bivšega hrvatskog izbornika. Od 61. do 85. minute klub iz Kneževine imao je igrača više i nije uspio zabiti

Niko Kovač definitivno nije dobro ušao u sezonu s Monacom nakon što ga je prošle doveo do trećeg mjesta i do zadnjeg kola bio u igri za naslov. Klub iz Kneževine izgubio je i treću utakmicu zaredom, ovaj put u trećem prvenstvenom kolu od Lensa 2-0 na Louisu II.

Niko Kovač u Monacu 03:25

Ignatius Ganago doveo je goste u vodstvo u 51. minuti, a Monaco nije uspio iskoristiti igrača više nakon izravnog crvenog kartona za Cheicka Doucouréa deset minuta poslije.

Brojčanu prednost imao je Monaco 25 minuta, ali Lens je izdržao i zadržao praznu mrežu. Nakon toga pocrvenio je i Aleksandr Golovin kod Monaca, a Simon Banza u nadoknadi zabio za konačnih 2-0.

Ligue 1 - AS Monaco v RC Lens

Bivši kapetan i izbornik hrvatske nogometne reprezentacije tako ima mršavi bod iz prve tri utakmice u Ligue 1. Pridodajte tome i poraz od Šahtara 1-0 u prvoj utakmici play-offa Lige prvaka, također kod kuće, i jasno je da Niki nije ugodno.

Priliku za popravak dojma ima već u srijedu, u uzvratu sa Šahtarom u Kijevu, a iduću nedjelju gostovat će kod Troyesa.