Komentari 44

Kud plovi ovaj brod? Alaves je svladao Real usred Madrida

Luka Modrić započeo je utakmicu u prvih 11, no kao i njegov dugogodišnji suigrač, Marcelo, izašao je iz igre u 70. minuti, a zamijenio ga je Odegaard. Real je sad četvrti na tablici

Nakon što je 8. studenog Valencia na domaćem terenu razbila Real Madrid 4-1, u 11. kolu Primere, tek dva kola kasnije, Alaves je na Santiago Bernabeuu svladao 'kraljevski klub' 2-1.

La Liga Santander - Real Madrid v Alaves

Ušli su 'kraljevi' u ovaj susret na krilima pobjede protiv Intera u Ligi prvaka dva dana ranije, a nakon remija i poraza u Primeri trebala im je pobjeda kako bi nastavili s lovom na vodeći Sociedad.

Modrić i Real pogurali Inter prema ispadanju iz Lige prvaka, Atalanta je srušila Liverpool!

Ipak, od toga nije bilo ništa. Već u petoj minuti Alaves je dobio penal kojeg je zabio Perez, a početkom drugog poluvremena za 2-0 zabio je Joselu.

POGLEDAJTE VIDEO: Modrić u Zadru

Luka Modrić u Zadru 01:03

U 86. minuti je Casemiro zabio počasni gol.

Modrić je odigrao prosječnu partiju, a prema SofaScoreu ponovno je tragičar bio golman Thibaut Courtois.

Real Madrid je sad četvrti, a Alavés je došao na osmo mjesto španjolskog prvenstva. Real u sljedećem kolu ima teško gostovanje kod Seville.