Komentari 8

Lopetegui: Budite sigurni da će se ova pobjeda dobro proslaviti

'Dobili smo gol iz penala i crveni, domaći navijači su još počeli više vjerovati pa se dodatno zakompliciralo. No, svaka pobjeda u Europi je vrijedna, a pogotovo ovakva', rekao je trener Andalužana

Dinamo je bio kvalitetan protivnik, morali smo patiti u dobrom dijelu utakmice. Bili smo u fizički boljem stanju u nastavku i imali smo nekoliko prilika za zabiti, ali to nismo napravili. A kad to ne napraviš na ovoj razini vrlo vjerojatno ćeš biti kažnjen, započeo je nakon poraza od Dinama (1-0), ali prolaza u osminu finala Europske lige trener Seville Julen Lopetegui.

Rakitić: Penal je bio smiješan, a Dinamo je igrao fantastično

Nije bilo lako Andalužanima na Maksimiru, pogotovo nakon što je Mislav Oršić pogodio u 65. minuti iz penala, napadali su 'modri', a u posljednjih su nekoliko minuta gosti bili i s igračem manje jer je pocrvenio Thomas Delaney. A igrali su u drugom poluvremenu i bez Diega Carlosa koji je samo novo ime na popisu ozlijeđenih.

GNK Dinamo i FC Sevilla u uzvratu šesnaestine finala UEFA Europske lige

- Dobili smo gol iz penala i crveni, domaći navijači su još počeli više vjerovati pa se dodatno zakompliciralo. No, svaka pobjeda u Europi je vrijedna, a pogotovo ovakva, i svakako će se proslaviti - rekao je trener Seville i osvrnuo se na ozljede:

Tolić: Parirali smo Sevilli u svim segmentima, ostaje žal... Oršić: Da su oni bili tu, bili bismo bolji

- Još se ne zna u kakvom je stanju Diego Carlos. Cijeli stručni stožer i medicinsko osoblje je isto kao prijašnjih sezona, ali sad nas ozlijede nevjerojatno pogađaju. Moramo im vjerovati da će raditi na rehabilitaciji ozljeđenih i vjerovati onima koji su na raspolaganju