Komentari 46

Lukaku zabio gol pa ga posvetio Eriksenu: Christiane, volim te!

Lukaku je već u desetoj minuti doveo Belgijce u vodstvo protiv Rusije, a potom se zatrčao prema najbližem kamermanu, unio u kameru i povikao: Chris, volim te!

Christian Eriksen srušio se krajem prvog poluvremena utakmice Danske i Finske. Liječnici su ga oživljavali, a naposljetku je Eriksen stabilno te se oporavlja u bolnici.

POGLEDAJTE VIDEO: Christian Eriksen se probudio

Christian Eriksen 01:10

Utakmica je prvo bila prekinuta, a bilo je jako upitno hoće li se ona uopće i nastaviti. Uefa je s predstavnicima obje reprezentacije održala krizni sastanak, a kad se doznalo da je Eriksen u boljem stanju, šanse za nastavak su se povećale. Potom se oglasio i sam Eriksen.

Eriksen razgovarao s momčadi videopozivom: Osjeća se bolje, zamolio ih da nastave utakmicu

Svojim suigračima poručio je da nastave utakmicu koju su oni naposljetku izgubili 1-0 od Finske, no gol mu je zato ubrzo posvetio napadač Belgije i suigrač iz Intera - Romelu Lukaku!

Kapetan Kjaer spasio Eriksena: Izvadio mu jezik, dao umjetno disanje pa 'digao zid' oko njega