Komentari 11

Mane pozitivan na korona virus

Kako su objavili na službenim stranicama kluba, Liverpoolov Sadio Mane (28) pozitivan je na korona virus te se trenutno nalazi u samoizolaciji uz poštivanje svih propisanih mjera

Nakon što je zabio u pobjedi nad Arsenalom (3-1) u ponedjeljak, na adresu Liverpoola stigao je pozitivan test Sadia Manea (28) na korona virus. Krilni napadač 'redsa' odmah je poslan u samoizolaciju te je to drugi zaraženi igrač nakon Thiaga Alcantare (29).

Chelsea v Liverpool - Premier League - Stamford Bridge

Tako će Liverpool biti oslabljen najvjerojatnije sljedeća dva tjedna, ali dobra je stvar za njih da bi se zaraženi igrači mogli oporaviti do povratka premierligaškim izazovima nakon reprezentativne stanke. Neće igrati za Senegal protiv Maroka i Mauritanije jer mora odraditi samoizolaciju.

A tek je stigao u 'redse': Thiago Alcantara pozitivan na koronu

U posljednje dvije utakmice u koje je nastupio Mane je zabio tri gola, a sad će na njegovo mjesto kao zamjena 'uletjeti' novopridošli Diogo Jota (23). Portugalac koji je stigao iz Wolverhamptona će najvjerojatnije zaigrati uz Salaha i Firmina.