Komentari 27

Martinović nije budućnost, on je sadašnjost. A Duvnjak i Karačić samo neka srede sve probleme

Marino Marić i Ivan Martinović bili su najbolji igrači na cijelom turniru nakon kojeg Hrvatska brzo mora u pospremanje do Montpelliera do kojeg u formu moraju doći Duvnjak, Karačić, ali i Cindrić te Stepančić kojeg nismo imali u Egiptu

Najavili smo otvoreni rat, kada nam je Katar pomogao, očekivali smo da će i biti, a ispao je najteži poraz Hrvatske ikada na svjetskim prvenstvima. Nakon 35 minuta utakmica više nije ni postojala, a ostatak gotovo nitko nije ni iskoristio.

POGLEDAJTE VIDEO: Reakcije nakon ispadanja s Mundijala

Reakcije nakon debakla u Kairu 07:21

Evo kako su igrali:

Ivan Pešić 3 (8 obrana) - počeo s četiri obrane u deset minuta, pa sljedećih 20 - ništa. A da se Dance pobijedi, koliko god obrana nije pomagala, ipak je trebalo nešto.

Marin Šego 2 (1 obrana) - trebao je ući prije drugog poluvremena, nije uspio spasiti brod.

Domagoj Duvnjak 2,5 (1/4) - asistencije vrijede, ali trebali su i golovi. Kad ne igra on, vidimo, a znali smo, ne igra ni Hrvatska.

Igor Karačić 4 (5/6) - taman je nadošao, nažalost, u zadnjoj utakmici turnira. Samo neka sredi probleme do Montpelliera, kao i Duvnjak.

Marko Mamić 3 (2/7) - sedam pokušaja za dva gola. Ali, generalno, pristojan turnir, bolji u svakom slučaju nego prošli.

'Ovo nije neuspjeh. Treba nam milosrđa da društvo bude bolje'

Halil Jaganjac 2,5  (2/4) promašaj pa klupa dok je rezultat bio otvoren. Možda će mu novi izbornik dati više povjerenja.

Janko Kević - pamtit će ovaj turnir u svakom slučaju. Debitant kada to ni on nije očekivao.

Ivan Martinović 3,5 (3/5) - nije budućnost, on je sadašnjost Hrvatske. I tomu se veselimo.

Luka Šebetić 2 (1/3) - na cijelom turniru kao prvi Linin izbor imao je šansu pokazati se. Nažalost, nije uspio.

Totalni nokaut i kraj nemoćne Hrvatske: Danci nam nanijeli najteži poraz u povijesti SP-a!

Željko Musa 2 - kada je onakav propuh na crti, onda šef obrane nije dobro odradio posao.

Marino Marić 4 (6/7) - naš najbolji igrač turnira, utjeha ili ne. S pravim Marom smo napokon mirni na crti.

Ilija Brozović 2 - vratio se  u momčad, ali nestala je negdje putem ona poznata agresivnost.

Zlatko Horvat 3 (2/4) - reći da je Jakobsen previše ulazio na njegovoj strani nakon svega u drugom poluvremenu bilo bi nepristojno. Goriva još ima.

Ivan Čupić 3,5 (3/4) - prije tri godine oprostio se razočaranjem, vratio se opet u istom ambijentu. Samo da ne odustane, boljeg od njega i Zlaje još nemamo.

Manuel Štrlek 2 - 18 nevidljivih minuta. Nedostajali su njegovi golovi, a to znači i kontre kojih nije ni bilo skoro ništa na cijelom turniru.

David Mandić 2,5 (1/1) - nakon dva odlična turnira jedan lošiji. Ali ne brinemo za Mandu makar mora početi još bolje čitati obranu.