Komentari 93

Navijači Dinama ogorčeni: 'I idemo Hajdukovim stazama revolucije. Ovo je jadno...'

Imam osjećaj da se utakmica igrala 180 minuta, Dinamo gol ne bi zabio. Dva udarca u okvir u 90 minuta, je li to igra Dinama?, napisao je jedan navijač Dinama

Igrači Dinama su nakon utakmice došetali do sjeverne tribine kako bi zahvalili Bad Blue Boysima na podršci, a u tome trenutku su s tribine zagrmjeli zvižduci. Koji dovoljno govore što navijači misle o ovome Dinamu.

Modri su izgubili od Viktorije Plzen (1-0) u trećem kolu Konferencijske lige. Hrvatski prvak je u ogromnoj krizi, kakvu navijači ne pamte godinama. Doživjeli su četvrti poraz u posljednjih pet utakmica, ali ono što je još zabrinjavajuće je što ovaj Dinamo ne izgleda kao da se može izvući iz provalije u koju je upao.

Hrvatski prvak je u posljednjih pet godina čak triput igrao europsko proljeće. Naviknuo je navijače na sjajne rezultate u Europi i postavio standard kojeg će teško itko od hrvatskih klubova dostići, no rasprodaja najboljih igrača i loše odrađen prijelazni rok doveli su do toga da se ruši europski imidž koji se godinama gradio.

Navijači su bili ogorčeni i razočarani nakon novog poraza, a donosimo vam neke od komentara.

"I Dinamo ide Hajdukovim stazama revolucije.."

"Glavni moto 'nema predaje', a oni se predali prije izlaska na teren .... svaka čast navijačima ... jedina svijetla točka, a to nije dovoljno za pozitivan rezultat"

"Pričat ću jednom unucima kako je Dinamo jednom davno rušio Tottenham, Chelsea..."

Zagreb: UEFA Europa Konferencijska liga, GNK Dinamo - FC Viktoria Plzen

"Nažalost, Dinamova realnost u ovom trenutku..."

"Jakirović ako ostane trener ja stvarno više neću biti navijač Dinama. Jakiroviću, odlazi"

"Prosipanje teško stečenog ugleda... Možemo mijenjati trenera, ali nema kvalitete"

"Jadno, žalosno, negledljivo. Nikada lošiji Dinamo od kad ga pratim i pamtim. Imam osjećaj da se utakmica igrala 180 minuta, Dinamo gol ne bi zabio. Dva udarca u okvir u 90 minuta, je li to igra Dinama? Limitirani igrači, izgubljeni u vremenu i prostoru, čast izuzecima"

"Tako je to kad ulica i bivši nogometaši preuzmu klubove. Klubove isključivo trebaju voditi menadžeri"