Komentari 40

'Nedostajalo nam je ambicije i ritma, ali Luka je igrao dobro'

4

Luka je igrao dobro. Sada ide u hrvatsku reprezentaciju i nadam se da će igrati jer bi to bilo dobro za njega, nedostaje mu minuta, rekao je Mourinho o Luki Modriću

Real Madrid tek je u 3. kolu došao do prve pobjede u Primeri, Granada je 'pala' 3-0, ali trener Jose Mourinho svejedno nije bio zadovoljan.

- Nedostajalo nam je ambicije i ritma - počeo je Portugalac.

Pogotovo se to vidjelo u 1. poluvremenu. Svatko tko je gledao utakmicu vidio je da se Real mučio.

- Ne sviđa mi se kako je moja momčad igrala. Nije dovoljno samo pobijediti. U ligi ne idemo do svojih limita, kao što je to bio slučaj protiv Barcelone u srijedu. Ne znam zašto, to tek moram otkriti.

Ipak, Mourinho je bio zadovoljan jednim igračem, hrvatskim reprezentativcem.

- Luka je igrao dobro. Nije fizički spreman igrati na bilo kojoj drugoj poziciji nego na polušpici. Tamo ne mora sudjelovati u defenzivnim zadacima i ima se vremena oporaviti. Zasad mu je dovoljno 45 do 60 minuta jer je dugo bio bez treninga.

Modrić je odigrao 58 minuta, podijelio nekoliko dobrih lopti, a malo prije nego što ga je zamijenio Özil skoro je zabio gol udarcem izvana.

- Sada ide u hrvatsku reprezentaciju i nadam se da će igrati jer bi to bilo dobro za njega, nedostaje mu minuta.

Pohvale gode, a još ako će Modrić takav biti i u reprezentaciji možemo se nadati bodovima i protiv Makedonije i protiv Belgije.

Mediji i navijači zadovoljni

'Modrić dirigira, Ronaldo zabija', bio je naslov u Marci. Mediji hvale Modrića, a i navijači su na formumima iznimno zadovoljni. Također, većina ih je protiv 'precijenjenog' Özila.

Ramos: Pokazao je da je velik igrač

Luka zaslužuje posebne čestitke. Teško je ostaviti dojam kada dođete u posljednji trenutak, ali on se stvarno brzo prilagodio. Pokazao je da je velik igrač koji će dati golemi doprinos, rekao je Ramos nakon utakmice s Granadom o hrvatskom reprezentativcu.