Komentari 114

Nole gubio 0-2 u setovima pa dopustio protivniku jedan gem!

Prvi reket svijeta bio je na korak od ispadanja u Roland Garrosu već u osmini finala budući da je prva dva seta osvojio Lorenzo Musetti, a onda se probudio, a Talijan potpuno ugasio

Lorenzo Musetti (19) bio je na pragu senzacije Roland Garrosa i pobjede života, ali nije uspio. Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale pariškog Grand Slama nakon predaje Talijana pri vodstvu prvog reketa svijeta (7)6-7, (2)6-7, 6-1, 6-0, 4-0.

Mural Đokoviću kraj Sarajeva 01:13

Talijanski tinejdžer osvojio je prva dva seta u 'tie breaku', što je naljutilo Đokovića koji je do kraja meča ispustio tek jedan gem!

Novak je u prvom čak i poveo s 'breakom' za 3-1, da bih odmah u sljedećem gemu izgubio svoj servis, a set je otišao u 13. gem gdje je Novak konstantno bio u zaostatku. Uspio je spasiti prve dvije set-lopte, ali treću nije!

French Open

U drugom setu ista priča, ali sa zamijenjenim ulogama. Nole gubi servis pa ga odmah vraća, a set se ponovno odlučio u 'tie breaku'. Prvi reket svijeta odigrao je tamo kriminalno te nije osvojio nijedan poen nakon svojeg servisa. A onda je 'podivljao'.

French Open

Srpski je tenisač u trećem setu prepustio protivniku tek jedan gem te ukupno deset poena, da bi u četvrtom bio još nemilosrdniji. Izgubio je tek četiri poena! Nevjerojatno.