Komentari 11

Nova nevjerojatna blamaža hrvatskih rukometašica: Uspjele su prosuti 7 razlike u 7 minuta!?

Podravka je remizirala kod Váca 28-28 na startu Europske lige iako je početkom 54. minute bilo 28-21 za Hrvatice. Pritom je Nikolina Zadravec ušla u igru samo 21 sekundu nakon što je dobila dvije minute isključenja

Manje od četiri tjedna nakon tragičnog poraza hrvatske ženske rukometne reprezentacije od Mađarske (23-22) na Svjetskom prvenstvu u Göteborgu unatoč prednosti od četiri razlike šest minuta prije kraja, opet se jedna hrvatska ekipa koju vodi Ivica Obrvan blamirala protiv Mađarica. Štoviše, bilo je još nevjerojatnije!

Hrvatske viceprvakinje, rukometašice Podravke Vegete, remizirale su u gostima protiv Váca 28-28 u prvom kolu Europske lige, i to unatoč činjenici što su sedam minuta prije kraja vodile: sedam razlike!

POGLEDAJTE SAŽETAK:

Nakon gola Josipe Mamić za vodstvo 28-21 u 53. minuti Obrvan je pomislio da je sve gotovo i promijenio golmanicu, Luciju Bešen zamijenila je Antonia Tucaković i počeo je totalni raspad. Podravkašice nisu uspjele zabiti do kraja, Mađarice jesu jedan napad za drugim.

Zadravec se vratila u igru odmah nakon što je isključena

U svom tom kaosu Nikolina Zadravec minutu i 14 sekundi prije kraja dobila je isključenje, a onda se vratila u igru nakon samo 21 sekundu (?!) iako više nije smjela na parket. Dogodilo se to kod napada Podravke kod jednog gola prednosti, suci su automatski dodijelili loptu Mađaricama koje su 11 sekundi prije kraja zabile za senzacionalni bod. Tko zna, da je bilo još malo vremena, možda bi i pobijedile.

Tina Barišić unatoč isključenju u 43. minuti bila je najefikasnija igračica utakmice s devet golova iz 12 pokušaja, kod domaćih su po sedam zabile Csenge Kuczora i Fanny Helembai. Lucija Bešen imala je čak 14 obrana iz 33 udarca (odličnih 42 posto), Tucaković tri, domaće golmanice ukupno svega devet. Ali presudile su tri tehničke pogreške više u korist igračica Váca.