Odlična utakmica Šarića, Wade zabio za slavlje protiv Sixersa | 24sata

Komentari 30

Odlična utakmica Šarića, Wade zabio za slavlje protiv Sixersa

1

LeBron James je postao prvi igrač u povijesti NBA lige koji je dosegnuo 30.000 koševa, 8000 skokova i 8000 asistencija. Njegovi Cavsi sinoć su pobijedili Netse 129-123

Philadelphia 76ers Darija Šarića sinoć su poraženi u gostima, bolji od njih 102-101 bili su domaći Miami Heat, a pobjedu im je donio Dwyane Wade koji je pogodio koš 5,9 sekundi prije kraja.

Wade je zabio 27 koševa za slavlje Miamija na utakmici na kojoj nisu ni u jendom trenutku imali prednost veću od tri koša. Goran Dragić je dodao 21 koš za Heat, a Tyler Johnson 16.

Najbolji kod Philadelphije bio je Joel Embiid sa 23 koša, a Dario Šarić je odigrao 35 minute i u tom je vremenu upisao 21 koš (šut iz igre 7/14, trice 3/7), sedam skokova, dvije asistsnecije i jednu ukradenu loptu.

Sixersi su imali prednost od deset koševa u zadnjoj četvrtini i imali su priliku pobijediti s košem na zvuk sirene, ali je JJ Redick promašio tricu. Philadelphia sada sa 36 pobjeda i 25 poraza ostaje na sedmom mjestu Istočne konferencije.

Cleveland Cavaliers su sinoć sa 129-123 svladali Brooklyn Netse, a do pobjede ih je predvodio LeBron James sa 31 košem.

Osim toga James je upisao i 12 skokova i 11 asistencija za svoj 67. triple-double u karijeri. Zahvaljujući tom učinku, James je postao prvi igrač u povijesti NBA koji je dosegnuo 30.000 koševa, 8000 skokova i 8000 asistencija.

Trica Rodneya Hooda 40 sekundi prije kraja dovela je Cleveland u vodstvo od 123-121. James i George Hill su pogodili dva slobodna bacanja u zadnjih 16 sekundi i tako zapečatili pobjedu.

D'Angelo Russell je predvodio Brooklyn sa 25 koševa.

Ante Žižić nije ulazio u igru za Cleveland.

Miami Heat - Philadelphia 76ers 102-101
Charlotte Hornets - Chicago Bulls 118-103
Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets 129-123
Milwaukee Bucks - Washington Wizards 104-107
Portland Trail Blazers - Sacramento Kings 116-99
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 86-77