Komentari 157

Pali s vrha: Niti s igračem više Real nije uspio dobiti Malagu

3

Luka Modrić igrao je za Real cijelu utakmicu, a Mateo Kovačić ušao je u 60. minuti umjesto Jesea. U redovima Malage Duje Čop susret je odgledao s klupe za pričuve

Real Madrid u šestom je kolu španjolskog prvenstva na svom Santiago Bernabeu pred 75.000 gledatelja odigrao samo 0-0 protiv Malage te tako pao s vrha Primere. Već u šestoj minuti prvu je priliku imao Cristiano Ronaldo, no s 10 metara pucao je preko gola i naznačio kako ovo neće biti njegova večer.

Pokušavali su i stiskali domaćini, no hrabra Malaga je sve to izdržala. Cristiano Ronaldo bio je jako blizu zabijanja u 48. minuti. Snažno je pucao iz prve, ali vratar je sjajno reagirao. Minutu kasnije uzvratio je Juan Carlos koji je odlično pucao iz slobodnjaka s nekih 18 metara. Lopta je išla u lijevi gornji kut, ali dobro se rastegnuo i Navas

Jese je u 59. minuti također gađao tik iznad gola. Veliku šansu imao je i Luka Modrić nekoliko minuta kasnije kada je niskom loptom pokušao iznenaditi Kamenog, ali golman Malage i to je zaustavio.

Cristiano Ronaldo promašivao sve što inače zabija

U 72. minuti Nordin Amrabat je pucao unutar šesnaesterca, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored desne stative. Ipak samo pet minuta kasnije ovaj igrač postao je i tragičar jer je zbog lakta u Marcela dobio izravni crveni karton.

Najveću priliku propustili su domaćini u trećoj minuti sudačke nadoknade kada je Marcelo ubacio s lijeve strane, a Cristiano Ronaldo glavom promašio s dva metra udaljenosti.

Luka Modrić igrao je cijelu utakmicu, a Mateo Kovačić ušao je u 60. minuti umjesto Jesea. U redovima Malage Duje Čop susret je odgledao s klupe za pričuve.