Komentari 8

'Pritisak? Ne, to je kad majka radi 3 posla da bi jeli za Božić'

1

Za iznenađenje 18. kola Premier lige pobrinuo se se Watford, koji je s 2-0 srušio Manchester United i tako stigao do tek druge pobjede u prvenstvu ove sezone. Iako je slavio, to mu nije pomoglo da se makne s posljednjeg mjesta engleskog prvenstva.

Watford odškolovao United pa tek 2. put pobijedio ove sezone

Jedan od junaka susreta bio je Troy Deeney. Kapetan Watforda postigao je gol s bijele točke za konačnih 2-0. No, nastavio je oduševljavati i nakon utakmice. Svojom izjavom pokazao je kakav je čovjek i koliko je velik.

Novinarka Sky Sportsa pitala ga je je li se oslobodio pritiska sad kada je napokon zabio. Bio mu je to prvi gol ove sezone.

- Pravi pritisak je kad gledam svoju majku kako radi tri posla da bi osigurala pristojan obrok za Božić, ovo je samo nogomet. Bio sam povrijeđen tri mjeseca, tako je kako je, nastavit ću raditi i nikada se neću povući pred izazovom - rekao je napadač 'stršljena' i oduševio sportski svijet.

Watford je dočekao United s tek jednim osvojenim bodom u zadnjih pet kola, tek jednom pobjedom ove sezone, te samo jednom pobjedom u 12 premierligaških ogleda protiv "Crvenih vragova".

Watford je poveo u 50. minuti golom Ismaila Sarra nakon nespretne reakcije Davida de Gee kojem je lopta 'iscurila' iz ruku. Svega četiri minute kasnije Aaron Wan-Bissaka je skrivio kazneni udarac kojeg je realizirao Troy Deeney za 2-0.

zv stoka 17:15