Komentari 131

Realovci preuzeli vrh Primere, Ronaldo golom obilježio jubilej

5

Cristiano Ronaldo zabio je u 700. utakmici u karijeri za Real Madrid koji je uvjerljivo prošao Granadu (4-0). Fantastičan gol zabio je James, a Modrić je igrao 75 minuta

"Kraljevski klub" po prvi put ove sezone preuzeo je vrh domaćeg prvenstva svladavši Granadu 4-0 u subotnjoj utakmici desetog kola Primere.

Cristiano Ronaldo ponovno je bio glavna karika igre Ancelottijeve momčadi; već u drugoj minuti krasno je uhvatio domaćeg golmana Roberta Fernándeza na krivoj nozi nakon što mu je Benzema dao povratnu loptu.

Portugalcu je to bio već 17. gol u Primeri ove sezone, a ovaj će mu biti posebno drag jer ga je postigao u 700. službenoj utakmici u karijeri .

Benzema je bio pokretač i akcije za drugi gol Reala u 31. minuti koji je bio spektakularan. Francuz je atraktivno petom ostavio loptu Jamesu Rodríguezu , a Kolumbijac bez zadrške potegao volej ljevicom koji je iz teškog kuta odsjeo u samim rašljama.

Reuters/PIXSELL

Luka Modrić je unatoč nekim najavama kako će ga trener poštedjeti pune minutaže zbog lakše ozljede zaigrao u udarnih 11, a u 44. minuti zaradio je i žuti karton . Ancelotti ga je izvadio iz igre u 75. minuti i uveo Samija Khediru .

Ronaldo se odužio Benzemi za asistenciju u 53. minuti proigravanjem petom koje je izbacilo cijelu zadnju liniju domaćih i ponudilo šansu francuskom napadaču da zabije peti gol sezone , što je on i učinio za 3-0 . Golijadu je zaključio James svojim drugim golom u 86. minuti za konačnih 4-0.