Komentari 230

Rene Bitorajac izvrijeđao Vidu, kritizirao i Bišćana: Ne kužim! Čak bi i Čačić nekoga ubacio...

Glumac Rene Bitorajac na Facebooku je napisao osvrt na Dinamovo ispadanje od AEK-a. Kritizirao je Bišćana, a dio komentara posvetio je i Domagoju Vidi koji je zabio i izbacio svoj bivši klub

Dinamo je u drami ostao bez play-offa Lige prvaka, nakon što je odigrao 2-2 u Ateni protiv AEK-a. Sve su imali dinamovci, 2-0 i prolaz dalje, ali su u sudačkoj nadoknadi primili dva gola i AEK je prošao.

Šok! Vida izbacio Dinamo iz Lige prvaka u 100. minuti! 'Modri' su imali prolaz do nadoknade 00:48

Bitorajac napao Vidu i Bišćana

Kako smo ranije objavili, drugi gol je Dinamo primio neregularno, jer je sudac po pravilima morao svirati kraj čim je Livaković obranio penal i nije smio ni dopustiti da Domagoj Vida, bivši dinamovac, zabije i odvede AEK u Ligu prvaka.

Suci nam potvrdili: Dinamo je drastično oštećen! Trebao je biti kraj nakon Livakovićeve obrane

Vidi je dio komentara i osvrta na utakmicu posvetio glumac Rene Bitorajac koji smatra kako hrvatski reprezentativac nije trebao slaviti gol protiv svog bivšeg kluba.

- Koji kre*en se veseli kad zabije svom bivšem klubu, to još nisam vidio?! - napisao je.

Uefa je žestoko kaznila Dinamo! Novi šok nakon poraza u Grčkoj

'Ovo je izdaja'

Nisu mu jasni ni Bišćanovi potezi, odnosno nepotezi. Kad je sudac digao pet minuta nadoknade, Bišćan je imao pravo na još četiri izmjene. Nije uveo nikoga.

- Umjesto da rascjepkaš nadoknadu s dva prekida sa zamjenama koje si već ionako trebao napravit jer je protivnik osvježio pola svoje ekipe ti ništa. Primaš gol, ali ni tada ne mijenjaš, a ima još 3 minute za igrat. Duboko sam uvjeren da bi i Čačić napravio zamjenu, ma barem kao alibi ako krene loše zadnjih par minuta. Nisam se nikad igrao izbornika, ali ovo je izdaja. Ovo je bilo više od utakmice nama kaj iskreno navijamo za Dinamo, a dečki su već utakmicu dobili. Ne kužim ni da igramo bez špice. Pa mora neko bit iza lažne devetke, koja momčad nema špicu!? - objavio je Bitorajac na Facebooku.

POGLEDAJTE VIDEO: REKORDNO LJETO ZA VATRENE