Komentari 27

Ronaldo je postao najbolji ikad pa poludio na Pirla jer ga vadi

4

Nevjerojatni Portugalac je u pobjedi protiv Intera zabio dva gola. To su mu bili 762. i 763. gol, a upravo se drugim golom izdvojio na vječnoj ljestvici najboljih strijelaca, iza sebe je ostavio Pelea i Bicana

Cristiano Ronaldo je od jučer najbolji strijelac u povijesti nogometa po statistikama španjolske Marce. Nevjerojatni Portugalac koji će za dva dana napuniti 36 godina zabio je dva gola u rušenju Intera (2-1) na Giuseppe Meazzi u sklopu prve utakmice polufinala talijanskog kupa.

CR7 muzej 00:32

Prvi gol je zabio na svoj najdraži način - iz penala, a drugi nakon velike pogreške domaće obrane. Da se ne varamo, samo pravi 'nos za gol' mogao je onako 'nanjušiti' pogrešku inače odlične obrane Intera.

Coppa Italia – Semi Final - First Leg - Inter Milan v Juventus

To su mu bili 762. i 763. gol, a upravo se drugim golom izdvojio na vječnoj ljestvici najboljih strijelaca, iza sebe je ostavio Pelea i Bicana koji su u karijeri zabili 762 gola, iako neki tvrde izvori da su ovi odavno umirovljeni nogometaši zabili i više nego što je službeno zabilježeno.

Dvije greške koštale Inter: CR7 iskoristio je poklone za pobjedu

Sigurno se pitate gdje je u toj priči Leo Messi? Argentinac je peti na toj ljestvici sa 720 golova na svojem kontu.

Na još jednom postavljenom rekordu čestitao mu je i Real Madrid u kojem je i zabio najveći dio svojih golova:

- Najbolji strijelac u povijesti našeg kluba, sada je postao najbolji strijelac u povijesti. Svaka čast, Cristiano.

Juve je imao prednost (2-1), a Pirlo je zaključio da mu je taj rezultat i više nego povoljan uoči odlučujuće utakmice u Torinu pa je odlučio odmoriti svojeg najboljeg igrača za izazove koji slijede, a Cristiano kao 'Cristiano' uvijek 'ganja' hat trick pa je bio iznimno nezadovoljan što mora napustiti teren 15-ak minuta do kraja utakmice.

Ronaldovu reakciju možete pogledati OVDJE.

- Razumijem da Ronaldo nije bio sretan zbog zamjene, ali bilo je ispravno odmoriti ga za sljedeću utakmicu Serie A, čak i ako je to samo nekoliko minuta. Nije mogao odgovoriti svojim kritičarima na bolji način nego ovaj večeras. Imamo momčad punu prvaka i to moramo maksimalno iskoristiti - rekao je Pirlo nakon pobjede nad Interom.

Juve prošao kroz Bolognu bez muke: Ronaldo se ispromašivao