Komentari 3

'Ronaldo se nije ponio kao kapetan reprezentacije...'

1

Ronaldo je novinarima odbrusio da o porazu pitaju izbornika Queiroza. Luis Figo mu je poručio da se kapetan reprezentacije tako ne ne ponaša

Cristiano Ronaldo svalio je svu krivnju zbog ispadanja s Mundijala na izbornika Carlosa Queiroza. Portugalski kapetan novinare je bezobrazno uputio da se obrate izborniku, a njegov ispad nije svima baš najbolje sjeo. Premda je Ronaldo kasnije pokušao objasniti svoj 'eksces' riječima da je i on 'ljudsko biće koje pati, pa je to učinio jer nije bio sposoban ponuditi komentar', kritike na njegov račun 'pljušte' sa svih strana.
Pridružio im se i legendarni kapetan Portugala Luis Figo koji je dres reprezentacije oblačio rekordnih 127 puta.
- Moje viđenje kakav bi kapetan trebao biti možda je i drugačije od onog kojeg imaju drugi ljudi. On neovisno o pobjedi ili porazu, uvijek mora stajati iza svojih suigrača. U teškim vremenima mora preuzeti odgovornost - upozorio je Figo Ronalda.