Željno ga iščekuju: Rooney igra sljedeće subote protiv Wigana

1

'Crveni vrag' Wayne Rooney 'trijeznio' se mjesec dana od raznoraznih afera. Vratio se iz Amerike gdje je sanirao gležanj i napokon je spreman...

Posljednji put Wayne Rooney zaigrao je sredinom listopada protiv West Bromwicha. U skoro mjesec dana izbivanja pokušao je u Dubaiju izgladiti bračne probleme sa suprugom Coleen, a posljednjih tjedan dana proveo je u Portlandu na rehabilitaciji gležnja. Tamo ga je poslao Alex Ferguson kako bi 'ohladio glavu' i napokon bio spreman za izlazak na travnjak. Sljedeću subotu vjerojatno će zaigrati u 14. kolu Premiershipa u kojem United dočekuje Wigan.

Hoće li opravdati plaću od 275 tisuća eura tjedno?

Navijači nestrpljivo očekuju njegovo 'ukazanje' nakon nedavnog produljenja ugovora. Rooney zarađuje 275 tisuća eura tjedno, no za taj iznos oni žele puno više od njega. Ove je sezone dao samo jedan gol i to iz penala, dok je prošle zabio ukupno 26 golova u 32 utakmice, pet u Ligi prvaka, i dva u Carling kupu.

Rijeka - Dinamo 1-2: 'Modri' jure prema obrani titule prvaka nakon preokreta na Rujevici!
'MODRIMA' DERBI SEZONE

Rijeka je povela pred 8118 gledatelja na Rujevici golom Marka Pjace iz penala u 50. minuti. Petković je sjajno naciljao iz slobodnjaka u 75. minuti za izjednačenje, a Hoxha je u 89. zabio za vodstvo nakon što je ušao

Evo što treba Dinamu do kraja sezone da obrani naslov prvaka

Ako bi obje momčadi na kraju sezone imale isti broj bodova, Dinamo tu bolje stoji jer su 'plavi' od četiri međusobna derbija ove sezone pobijedili u tri (2-1, 1-0, 2-1), a jednom je bilo neriješeno (2-2)
VIDEO 24sata na Dinamovom noćnom slavlju: BBB iznenadili igrače, Ristovski pjevao s njima
LUDNICA U ZAGREBU

Nekoliko stotina navijača dočekalo je 'plave' na Maksimiru nakon pobjede Dinama nad Rijekom u derbiju. Tamo su pjevali i slavili, a cijela fešta nije predugo trajala, ipak je već bilo debelo iza jedan sat ujutro...