Komentari 11

Rooney zabija i na terenu, Sloveniji bod u Beogradu

6

Uplakani Wayne Rooney nije išao moliti ženu za oprost već je pakirao kofere za put u Švicarsku. Zabio im je u 10. minuti i spasio Fabija Capella

Diljem Europe igrale su se čak 23 utakmice drugog kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo. Zanimljivo je bilo na njih par.
Wayne Rooney skoro nije bio na popisu putnika za Švicarsku, nakon što je otkrivena seks-afera zbog koje 'divljaju' tablodi na Otoku. Capello međutim nije htio ni čuti, a uplakani Wayne nije išao moliti ženu za oprost već je pakirao kofere za put. Zabio je Švicarcima već u 10. minuti, a nakon tog gola Englezi više nisu imali problema i zabili su Švicarcima još dva komada. Precizni su bili A. Johnson i Bent za još malo kredita Capellu.
Srbija i Slovenija su, pak, podijelili bodove. U Beogradu su poveli gosti preko Novakoviča u 63.', a izjednačio je Žigić četiri minute prije kraja.
Francuska je prije četiri dana u Parizu izgubila od Bjelorusije, ali je izgubljene bodove nadoknadila u Sarajevu. Do 72. minute je bila 'nula', a onda je pogodio Benzema. Odmah nakon njega i Malouda za pobjedu nad BiH.
Huntelaar je u petak zabio San Marinu tri gola, a sad je 'riješio' i Fince. Zabio im je oba za 2-0. U dobroj formi je i Ibrahimović koji je zabio dva gola u 6-0 pobjedi Švedske nad spomenutim San Marinom.

Treba još izdvojiti poraz Portugala u Norveškoj, to pobjede dvojice hrvatskih stručnjaka na klupama stranih repki. Cico Kranjčar i njegova Crna Gora slavili su u Bugarskoj, a Kužeova Albanija dobila je Luksemburg.